Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Rektör Mutlu, Bahar şenliklerinden rahatsız VİDEO

Rektör Mutlu, Bahar şenliklerinden rahatsız VİDEO

Üniversitede düzenlenen Bahar Şenliğinin sadece eğlence olarak görüldüğü belirten Rektör Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu; “Bahar şenlikleri ile biz üniversite olarak şehrimizi ve yaptığımız çalışmaları kısmen de olsa tanıtmaya çalışıyoruz. Biz ülke olarak bunu eğlence boyutuna taşımaktayız. İnşallah gelecekte bunlar değişir” dedi.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2013 Perşembe 11:36
Rektör Mutlu, Bahar şenliklerinden rahatsız VİDEO

Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 4. Mesleki Rehberlik ve Kariyer Günleri fuarı konuşan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu; “Bahar şenlikleri ile biz üniversite olarak şehrimizi ve yaptığımız çalışmaları kısmen de olsa tanıtmaya çalışıyoruz. Birçok ABD üniversitesi ‘Open Day’ dedikleri üniversiteyi halka açma günü düzenlerler. Burada yapılan sadece eğlence değildir. İçeride yapılan faaliyetleri, o bölümün çalışmalarını halka anlatıyorlar. Biz ülke olarak bunu eğlence boyutuna taşımaktayız. İnşallah gelecekte bunlar değişir” dedi.

Kaynak: www.balikligol.com

VİDEO

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com