Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem REKTÖR İRFAN ASLAN, İLCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

REKTÖR İRFAN ASLAN, İLCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan ASLAN İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci'yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2013 Salı 13:56
REKTÖR İRFAN ASLAN, İLCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

YÖK tarafından Şanlıurfa gerçekleştirilen 211. Üniversitelerarası Kurul Toplantısı için Şanlıurfa’ya gelen Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan ASLAN İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.


Ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan ASLAN Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüzle daha önce Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde birlikte çalışmıştık. Kendilerini ziyaret etmek için plan yapmıştım. Fakat YÖK tarafından gerçekleştirilen 211. Üniversitelerarası Kurul Toplantısı için Şanlıurfa’ya gelmem gerekiyordu ve ziyaretimi bu kurul toplantısıyla birleştirdim. Sayın İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ziyaret etmek, kendilerine hayırlı olsun demek amacıyla burada bulunmaktayım, dedi.


Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan Aslan’ın ziyaretinden duyduğu memnuiyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, “Sayın Hocamla Ağrı’da birlikte çalışma fırsatı buldum. Rektör Beyin ziyaret etmeleri beni duygulandırdı. Ben kendilerine bu ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum.


Sayın Rektörümüz İrfan Bey’in çalışmalarındaki çalışkanlığını, fedakârlığını, şevkini hiç unutmuyorum, iyi bir üniversite nasıl olur, düşüncesiyle hareket etti.  Yeni kurulmuş olan bir üniversitenin önce alt yapının sağlam olması gerektiğini, öğretim üyelerinin sağlam olması gerektiğini, iyi bir üniversitenin iyi öğrencilere sahip olması gerektiğini defalarca dile getirmiştir. Gerçekten de çok kısa süre içinde Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi çok tercih edilen bir üniversiteye doğru gitmeye başladı. İmkânlar kısıtlı gibi gözükse de gördüğüm kadarıyla yavaş yavaş Sayın Hocamın çabalarıyla bunlar da aşılacak duruma gelmiştir. Üniversitenin içerisinde kurul var. Kurulun çok değerli öğretim üyeleri var. Hepsi ara ara bir araya gelip, eğitimi değerlendirip, üniversiteye tavsiyelerini yapıyorlar. Üniversitenin kurul üyeleri ile rektörü ve öğretim üyeleriyle, görevlileriyle el birliği içerisinde yollarına devam ediyorlar. İnanıyorum ki birkaç sene içerisinde böyle güzel bir üniversite, Anadolu’nun doğusunda kendisini ispatlamaya başlayacaktır. Biz de çok yakın tarihte yeni bir vazife için kendilerinden ayrıldık. Burada da tecrübelerimizi Şanlıurfa’nın eğitim alanında paylaşmaya başladık. ”dedi.

Konuşmaların ardından İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan ASLAN ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com