Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Reklamda bisikletboard dönemi

Reklamda bisikletboard dönemi

Bir reklam firması tarafından geliştirilen bisikletbort reklamı görenlerin ilgi odağı oldu.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2014 Salı 21:11
Reklamda bisikletboard dönemi

 

Şanlıurfa’da bir reklam firması tarafından geliştirilen reklam yöntemi dikkat çekti. Bisikletin üzerine monte ettikleri reklam panolarla firma olarak aldıkları reklamların tanıtımını yapıyorlar. Hem maliyetinin düşük olması hem de dikkat çekmesi nedeniyle bunun gibi bir çalışma başlattıklarını belirten Ali Erfidan, bu yöntemi daha da geliştireceklerini belirtti.

Şanlıurfa’da 2005’ten beri reklam sektörü ile uğraştıklarını ifade eden Erfidan, Şanlıurfa’da daha geniş kapsamlı reklam faaliyeti sunabilmek için bu projeyi geliştirdiklerini söyledi.

Hem maliyeti düşük hem de ilgi çekiyor

Bu yöntemle yapılan reklamların hem maliyetinin düşük hem de dikkat çekici olduğunu söyleyen Erfidan, “Bu projede tamamıyla insan gücü ile çalışan çevre dostu bir reklam bisikleti oluşturduk. Bisikletlerin arkasında yazılmış olduğu gibi markalar gezerek büyür. Bu bisiklet markanızı zirveye taşıyarak halk ile bir buluşturduk. Şuanda bisikleti gören vatandaşlar daha ilk günden bizi aramaya başladılar. Fiyatını soruyorlar ne şekilde çalışma prensiplerini soruyorlar. Yani şimdiden rağbet görmeye başladı.” dedi. 

Yaz aylarında bu yöntemi geliştireceklerini dile getiren Erfidan, “Yaz ayında halkın daha fazla teveccühünü çekebilmek için mesela bisikletleri ışıklandırmayı düşünüyoruz. Yazın halk saat 24.00'e kadar dışarıda dolaşıyor. Bu gibi ışıklandırma olduğu zaman daha dikkat çekebileceğini düşünüyoruz. Bu şekilde Şanlıurfa’mıza hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.   (Sedat Kuşulay - İLKHA)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com