Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset REHBERLERDEN VALİ KÜÇÜK'E ZİYARET

REHBERLERDEN VALİ KÜÇÜK'E ZİYARET

Şanlıurfa Bölgesel Turist Rehberler Odası (ŞURO) başkanı M.Kamil Türkmen ve yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ü makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2014 Pazartesi 12:27
REHBERLERDEN VALİ KÜÇÜK'E ZİYARET

ŞURO Başkanı Kamil Türkmen, yönetim kurulu üyeleri, AbdulBaki Karakeçili ve genel sekreter Müslüm Çoban yer aldı.
Ziyarette Şanlıurfa’nın turizm ile bilgi alışverişinde bulunarak Şanlıurfa ya atanan yeni valimizin turizm konusundaki tecrübelerinden faydalanmamız gerektiğini vurguladı. Turizm bölgelerinde uzun süre görev yapmış olan Sayın Valimizin sorunları çözmede daha pratikçi bir yaklaşım gösterdiklerini belirten Türkmen Özellikle yerli ve yabancıların çok yoğun ziyaret ettikleri bölgelerde giriş çıkışlarının düzenli bir şekilde yapılması ve bu girişlerde mutlaka turnike sistemi olmasını istediklerini bunun sonucunda da en azından bir istatik veriyi elde etme imkânına sahip olacaklarını belirtti.”
Vali İzzettin Küçük ‘te Şanlıurfa nın Dünyaya tanıtım noktasında gerekli her türlü desteği vereceğini fakat bundan önce bizlerin yapması gereken turizm alt yapı eksikliğini, sosyal donatı tesislerini öncelikle bitirmemiz gerektiğini söyleyerek. Aynı zamanda Rehberler Odası ŞURO’nın Şanlıurfa da olmasını ve 15 ilin bu odaya bağlanmasından dan dan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.
Rehberler  Vali Küçük ‘le makamında  günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com