Advert
Advert
Advert

Reha Gençlikspor Şampiyon oldu

Şanlıurfa-Reha Gençlikspor Şanlıurfa 2. amatör kümede mücadele eden ve sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Reha Gençlikspor şampiyonluğunu ilan ederek bir üst lige yükseldi.

Reha Gençlikspor Şampiyon oldu
Reha Gençlikspor Şampiyon oldu

Şanlıurfa-Reha Gençlikspor. Şanlıurfa 2. amatör kümede mücadele eden ve sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Reha Gençlikspor şampiyonluğunu ilan ederek bir üst lige yükseldi. Yenice stadyumunda düzenle-nen kupa törenine Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yöneticileri katıldı. 2. Amatör kümede şampiyon olan Reha Gençlikspor takımına şampiyonluk kupasını Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanı Bahattin Canbeyli verdi. Şampiyonluk kupasını alan Reha Gençlikspor gönüllerince eğlendiler.

Şampiyon Reha Gençlik-spor oynadığı son maçında Harran-spor`u 3-1 mağlup etti. Şanlıurfa amatörüne yaptığı hizmetlerle birçok takımda hocalık yapan Habip Kavak Reha Gençlikspor`u kurarak hizmet etmeye devam ediyor. 2. Yıl önce kendi imkânlarıyla kurduğu Reha Gençlikspor başarılı teknik direktör Habip Kavak`la başarıdan başarıya koşuyor.Şanlıurfa`da amatör liginde bütün dallarda yarışan ve bir müessese kulüplerinin yapamadığını yaparak grubunda şampiyonluğa ulaştı. Şanlıurfa 2. Amatör küme (A) grubunda bu sezon Reha Gençlikspor aradığı ve çok özlediği şampiyonluğu yakalayarak adını 1. Amatör kümeye yazdırdı.
Reha Gençlikspor teknik direktörü Habip Kavak, ,Ben şahsım olarak yıllardır bu camianın içindeyim. Birçok kulüpte top oynadım ve hocalık yaptım. En sonunda spordan kopmamak için Reha Gençlikspor`u beni sevenlerimle birlikte kurduk. 2 sezondur kendi imkânlarımızla bir yerlere gelmeye çalıştık. Bu sezon takım olarak şampiyonluğa inanmıştık. Herkes ellerinden geleni yaparak Reha Gençlikspor`u şampiyonluğa taşıdılar. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum dedi,
Kaynak: Urfahaber24.com
Reha Gençlikspor Şampiyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır