Advert
Advert
Advert

Recep İvedik bunu da yapacak!

Recep İvedik bunu da yapacak!
Recep İvedik bunu da yapacak!

Şahan Gökbakar bu kez müzik dünyasına el attı. Abuk sabuk şarkılar içeren albüm hazırlığında olduğunu açıklayan Gökbakar, şimdiden iki şarkını tamamlandığını söyledi.

Kenan Erçetingözle 60 Dakika programına katılan Gökbakar, önceki yıllarda Cem Yılmazla girdiği polemikle gündeme gelmişti.

Gökbakar, Bu piyasada Cem Yılmazla beni seven yok. Ortaokuldayken Cem Yılmaz hayranıydım. Bir gün kulisine girdim, Sizi çok beğendim dedim. Cem de bir peçeteye resmini çizip imza attı. Bu imza verdiği kişinin onu geçmesi bence güzel bir duygu. Onun için de gurur verici olması lazım... dedi.

Halen Cem Yılmaz hayranı olduğunu söyleyen Gökbakar, TV8de yaptığım bir skece katıldı. Biz de skeci tanıtımsız yayınladık. Ondan sonra aramızdaki ipler koptu. Sonra Recep İvedik hakkında konuştu. Bence, kendine ait düşüncelerinle kendini terbiye etmelisin diyerek Yılmazı eleştirdi.

Recep İvedik serisinin altıya kadar çekebileceğini söyleyen Gökbakar, Filmi eğlenmek için yapıyorum. Çoğu insan Recep İvediki izlemedim diyor. İzlemeyen kişi eleştiremez dedi.

SANATÇILARLA DALGA GEÇECEK

Gökbakar, yakında albüm çıkarabileceğini de açıkladı. Gitar, klarnet, kanun ve zurna çaldığını söyleyen komedyen, Demet Akalın, Serdar Ortaç ve Murat Dalkılıç dinleyerek abuk sabuk şarkılar yapıyorum. 12-13 şarkı olduğunda albüm çıkarmayı düşünüyorum. Recep İvedikin albüm versiyonu gibi olacak. Şarkılar çok küfürlü. Şu anda daha iki şarkı yaptım. İlk şarkının ismi, Mevki şeklinde konuştu.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle