Advert
Advert
Advert

Ramazan Sokağında ‘Mavi Kapak’ Kampanyası

Ramazan Sokağında ‘Mavi Kapak’ Kampanyası
Ramazan Sokağında ‘Mavi Kapak’ Kampanyası

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Sosyal Belediyecilik anlayışı doğrultusunda Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğü Rabia Meydanı’na kurulan Ramazan Sokağı’nda mavi kapak toplama kampanyası başlatarak, tüm Şanlıurfalılardan “Vereceğiniz Her Kapak Engelliler İçin Bir Umuttur” sloganıyla destek istedi.

Ramazan Ayı boyunca iftardan sahura kadar açık tutulacak olan mavi kapak kampanyasının yürütüldüğü standa vatandaşların ilgisi ve desteği artıyor. İhtiyaç sahibi engellilere tekerlekli sandalye temin etmek amacıyla başlatılan kampanyanın ilk gecesinde çok sayıda kapak toplanarak, Şanlıurfalıların konuya göstermiş oldukları hassasiyeti ve duyarlılığı gözler önüne serdi.

Kampanyaya destek veren tüm vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’nin bu anlamlı kampanyasını takdirle karşıladıklarını belirttiler.

Öte yandan Kampanya sonunda elde edilen kapaklarla alınacak olan tekerlekli sandalyelerin düzenlenecek olan törenle sahiplerine verileceği belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
azmi yazar     2014-07-07 Büyükşehirlere gidin her dükkan mavi kapak toplar, ayakkabıcı çorbacı lokantacı vs. urfada da yıllardır toplanıyor, koskaca Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı belediyecilik yerine kapak topluyor. balıkligol.com yapa yapa bunu mu haber yaptın Allah aşkına söyle bunun neresi haber, neyse daha yolun başındasınız, öğreneceğiniz çok şey var... belediyeyi zorlayın bir şeyler yapsın, hizmet etsin yazık oluyor memlekete...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!