Advert
Advert
Advert

Ramazan Öncesi Önemli Toplantı-VİDEO

Karaköprü Belediyesi, Fırıncı, Lokantacı, Pastane esnafları ile bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ramazan Öncesi Önemli Toplantı-VİDEO
Ramazan Öncesi Önemli Toplantı-VİDEOKaraköprü Belediyesi, Kültür Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcıları Ömer Göçebeler, Tahir Kalkan, Emin Bakay, Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı M. Emin Karaatlı, Şanlıurfa Lokantacılar Köfteciler ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Kaçak, Karaköprü Belediyesi Zabıta personelleri ve pide fırını, lokantacı ve unlu mamulleri işletmecilerinin bulunduğu çeşitli esnaf gurupları katıldı.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak Karaköprü’de temizliğin ve kalitenin artması için esnafın ve belediyenin el ele verip birlikte hareket edilmesi kararına varılarak sosyal belediyecilik örneği sergilendi
Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı M. Emin Karaatlı ise yaptığı konuşmada; “Bizler gerek Karaköprü Belediyesi gerekse esnafımız ile istişare halindeyiz, vatandaşlarımıza temiz ve sağlıklı gıdalar sunmak için gayret içindeyiz” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından yaklaşan Ramazan ayı öncesi işyerlerinin temizliğe, hijyene ve kaliteye önem verme konusunda ortak karara varıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu