Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Ramazan Öncesi Fakirler Sevindirildi

Ramazan Öncesi Fakirler Sevindirildi

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2011 Cuma 11:17
Ramazan Öncesi Fakirler Sevindirildi

Şanlıurfa Siverek Belediye bünyesinde 2004 yılında kurulan Beyaz Masa ekininin tespit ettiği ve yardım dosyasını oluşturduğu yoksul ve yardıma muhtaç ailelere Ramazan ayı öncesi gıda yardımları gıda paketlerini evlerinde teslim etmeye başladı.

Belediye başkanlığınca alınan meclis kararıyla Ramazan ayı öncesi 2500 aileye gıda yardımı dağıtımı başladı. Belediye bünyesinde 2004 yılında kurulan Beyaz Masa ekininin tespit ettiği ve yardım dosyasını oluşturduğu yoksul ve yardıma muhtaç ailelere Ramazan ayı öncesi gıda yardımları gıda paketlerini evlerinde teslim etmeye başladı.

21 mahallede yapılan araştırma ve tahkikat sonucu tespit edilen ailelere gıda yardımlarını Beyaz Masa ekibi ile birlikte teslim eden Başkan Yardımcısı Fatime Sun Dağlı yaptığı açıklamada şöyle dedi. ‘’Başkanımız Ali Murat Bucak’ın talimatı doğrultusunda önceden tahkikatı ve araştırmasını yaptığımız ailelere arkadaşlarımız ile birlikte gıda paketlerini evlerinde teslim ediyoruz, gıda yardımlarını ramazan ayı öncesi teslim etmek için çalışıyoruz amacımız yaklaşan ramazan ayında yoksul ve yardıma muhtaç ailelerin ramazan ayını rahat geçirmeleri sağlamak’’ dedi. Gıda yardımlarının dağıtımı yapan Beyaz Masa ekibini zaman zaman mahallelerde ziyaret eden  belediye başkan vekili Mustafa Hivi Abikoğlu yaptığı açıklamada şunları kaydetti; ’’Beyaz Masa ekibimiz 21 mahallede tespit ettiği  2500 ailenin gıda yardımlarını evlerine kadar götürüp teslim ediyorlar. Zaman zaman bende  ekiple birlikte hak sahiplerinin evlerine kadar gidip vatandaşlarla sohbet ediyorum. Dağıtım sırasında yoksul vatandaşlarımızın evlerini görüp yapılan yardımları yerinde görüyorum. Ancak Siverek’te  yoksul insan sayısı çok gönül isterdik tüm yoksullarımıza  ulaşalım’’dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com