Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ‘Ramazan ayı ahlaksız etkinliklerin yapılacağı bir ay değildir’

‘Ramazan ayı ahlaksız etkinliklerin yapılacağı bir ay değildir’

DİN-BİR-DER Şanlıurfa şubesi, Ramazan ayı kapsamında yapılan ve gayri İslami tavırların sergilendiği program ve etkinliklere tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 11 Temmuz 2015 Cumartesi 18:19
‘Ramazan ayı ahlaksız etkinliklerin yapılacağı bir ay değildir’

DİN-BİR-DER Şanlıurfa şubesi, Ramazan ayı kapsamında yapılan, program ve etkinlikler ile ilgili bir, basın açıklaması düzenledi.

Açıklamada Ramazan ayı kapsamında yapılan namahrem etkinlik ve programlara tepki gösterildi.

Açıklamayı yapan DİN-BİR-DER Şanlıurfa şubesi başkan yardımcısı Hacı Kurt, “Ramazan, ayı aynı zamanda, faziletini Kur’an-ı Kerimden alan bir aydır. Bu mübarek ay, gerek memleketimizde, ilimizde ve gerekse dünyanın değişik bölgelerindeki TV’lerin, resmi veya gayrı resmi kurumların yapmış olduğu gibi, İslam’ın haram kıldığı programların, yapıldığı bir ay değildir. Sazlı, cazlı, müzikli ve namahrem sahnelerin sergilenmiş olduğu bir ay kesinlikle değildir.” dedi.

Ramazan  Ay’ının haramların, kötülüklerin, gayri İslami hareketlerin sergilenip, şeytanların ayaklarına vurulan zincirleri çözmek için, ahlaksız yayınların ve gösterilerin yapıldığı bir Ay’ın olmadığını belirten Kurt, “Bu mübarek ayda ve diğer bütün zamanlarda, yapılan tüm nasihatlere rağmen, İslam’a muhalif olan faaliyetleri sergileyen nasipsizleri, önce Allah’a daha sonra da Müslümanların mahşeri vicdanına havale ediyorum.” dedi. (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com