Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Provokatörlerden biri de Zübeyde Zümrüt

Provokatörlerden biri de Zübeyde Zümrüt

Diyarbakır DBP il başkanı Zübeyde Zümrüt olayların başladığı gün İslami dernekleri kendi yandaşlarına hedef göstererek saldırıların fitilini ateşlemiş.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2014 Salı 09:50
Provokatörlerden biri de Zübeyde Zümrüt

 6-7 Eylül'de Diyarbakır'da yaşanan vahşetin sorumlularından biri de DBP il başkanı Zübeyde Zümrüt. Bağlar Koşuyolu Parkında, sokağa çağırdıkları yandaşlarına hitaben konuşan Zümrüt, Amed'de IŞİD'e destek veren derneklerin olduğunu ve bunlardan haberdar olduklarını kaydederek "Sadece Diyarbakır'da 400'e yakın dernek üzerinden IŞİD çetelerine destek verildiğini biliyoruz." şeklindeki açıklamasıyla, yandaşlarına tüm İslami dernekleri hedef göstermiştir.
  Aynı gün bir radyoda da konuşan Zümrüt, İslami Kurumları hedef göstermeye burada da devam etmiştir.
 

HDP yöneticileri kendi kitlelerini sokağa indirip; "Her tarafı Kobani'ye çevirin", "Diyarbakır'da IŞİD'e destek veren 400 dernek var" diyerek İslami kurumları; saldırılara, vahşete ve katliamlara hedef haline getirmiştir.

En nihayetinde şehre dağılan PKK/HDP'liler kendilerine ilk hedef olarak İslami kurumları seçmiş ve bu kurumlara yapılan vahşi saldırılar sonucu 6 müslüman katledilmiş, yüzlerce kişide çeşitli şekillerde yaralanmışlardır. (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ABD’nin YPG’ye verdiği zırhlı araçlarda hülle yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com