Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Proses Sahiplerine Eğitim

Proses Sahiplerine Eğitim

Giriş Tarihi: 27 Haziran 2010 Pazar 17:06
Proses Sahiplerine Eğitim

Şanlıurfa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü "Hizmet İçi Eğitim Semineri" kapsamında birim amirlerine, sorumlularına ve kalite temsilcilerine "Proseslerin Yönetimi, Etkileşimi ve İyileştirme Teknikleri " konulu bir semiler gerçekleştirdi.

Strateji Geliştirme Müdürlüğü işbirliğinde TSE (Türk Standartları Enstitüsü) Uzmanı M.Uğur Özdeniz tarafından verilen eğitimin ilk oturumu Birecik ilçesinde gerçekleştirilirken ikinci oturumu ise Şanlıurfa'da yapıldı.

         Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Başkan Yardımcıları, birim amirleri ve kalite temsilcilerinin katıldığı toplantıda katılımcılara "Proseslerin Yönetimi, Etkileşimi ve İyileştirme Teknikleri " hakkında önemli bilgiler aktarıldı.

2 gün süren eğitimin oldukça faydalı geçtiğini belirten Belediye Başkanı Fakıbaba, "Eğitim çalışmalarımız devam ediyor. Eğitimlerin düzenlenmesinde büyük emekleri olan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ve Strateji Geliştirme Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca bizi kırmayıp davetimizi kabul ederek Şanlıurfa'ya gelen ve bilgileriyle personellerimizi aydınlatan TSE Uzmanı M.Uğur Özdeniz'e ise ayrıca minnettarlık duyuyorum" dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN İLAHİYAT 30. YILINDA

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com