Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Prof. Dr. Elif Tekin İftar'a plaket

Prof. Dr. Elif Tekin İftar'a plaket

Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2010 Çarşamba 06:10
Prof. Dr. Elif Tekin İftar'a plaket

 Dünya Engelliler Haftası nedeniyle ilimizde bulunan Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Müdürlüğüce, DSİ konferans salonunda Özel Eğitimde Çözüm Önerileri konusunda Anadolu Üniversitesi Engelliler Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Elif Tekin İftar'ın konuşmacı olarak katıldığı bir konferans düzenlendi.

Konferansa İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Osman Yavuz ve okul müdürleri ile engelli çocukların velileri katıldı.

Konferans sonrası bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin "Değerli hocamızın söyledikleri çok önemli. Bence daha önemlisi eğitimin önemli bir yüzü keşfedildi. Bu yüzün engelli olarak nitelenen özel çocuklarımıza mutlaka olumlu bir katkısı olacağına, inandığımız programlar, çeşitli bölümler açıldı. Bir şey burada çok önemli kafamızdan engelleri kaldırmamız lazım, bu dünyaya bakışımızı biraz farklılaştırmamız lazım. Çünkü hala biz çok yakınımızda da olsa bu ızdırabı yaşayan insanları anlamada veya onlara yardımcı olmada arzu ettiğimiz noktada değiliz. Sorunlarımız var ama bunlar imkân ve zamana bağlı çözümü olan sorunlar. Hepinizin burada yapacağı işler var bizimde muhakkak daha çok sorumluluğumuz var. Değerli hocamızın Eskişehir'den buraya sizler için, bu konu için gelmesini ben çok önemsiyorum. Kendisine hepiniz adına teşekkür ediyorum." dedi

Konferansa katılan Anadolu Üniversitesi Engelliler Araştırma Enstitüsü müdürü Prof. Dr. Elif Tekin İftar'a, Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin tarafından bir plaket takdim etti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da vicdansızlığın böylesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com