Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Polisten, Eyyübiyeli öğrencilere spor malzemesi desteği

Polisten, Eyyübiyeli öğrencilere spor malzemesi desteği

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından düzenlenen bir etkinlik çerçevesinde, Eyyübiye Polis Merkezi mıntıkasında bulunan Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu’na spor malzemesi yardımı yapıldı.

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2012 Salı 18:39
Polisten, Eyyübiyeli öğrencilere spor malzemesi desteği
Adli görevlerinin yanında sosyal projelerle de halkla bütünleşen Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor. Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği daha öncede öğrencilere kitap ve kırtasiye malzemeleri gibi yardımlarda bulunarak çocukların eğitimlerine verdiği önemi göstermişti.

Son olarak Ertuğrul Gazi İlköğretim Okuluna, Beden Eğitimi Derslerinde kullanılmak üzere 20 Futbol, 20 Voleybol topu ve 1 adet voleybol filesi hediye ederek spora verdiği önemi de bir anlamda da ispatlamış oldu. 1000 TL tutarındaki yardım sayesinde okullarında malzeme sıkıntısı çeken öğretmen ve öğrencilerin yüzleri güldü. 

Malzemeleri bizzat kendi araçları ile okula getiren Toplum Destekli Polisler, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Çoşkulu bir şekilde topları teslim alan öğrenciler, polislere teşekkür ettiler. Okul öğretmenleri ve idareciler ise, kendilerini düşünen ve her zaman yardımlarını esirgemeyen İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu’na çalışmalarından ötürü teşekkür ettiler. 
Etkinlik sonunda polisler, öğrencilerle top oynadıktan sonra okuldan ayrıldılar.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Federasyon harekete geçti: PFDK’ya sevk edildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com