Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Polat; Zorbalığa prim verilmeyecek

Polat; Zorbalığa prim verilmeyecek

Giriş Tarihi: 22 Haziran 2010 Salı 11:54
Polat; Zorbalığa prim verilmeyecek

Polat'tan "kendisine yapılan saldırı" ile ilgili bir açıklama geldi.  İşte o açıklaması;

14 Haziran Pazartesi günü pusu kurarak saldırı yapanlar emniyet güçlerimiz tarafından kısa sürede yakalandı. Savcılık tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Tanımadığım ve şahsi hiçbir alış – verişimin olmadığı bu kişilerin kandırılıp-kullanılan zavallı kişiler olduğunu düşünüyorum. Kamuoyunu asılsız haber, iftira, dedikodu ve uydurma haberlerle zehirlemeyi meslek edinen korsan-taşeron internet sitesi de kışkırtma ve hedef gösterme suretiyle bu çirkinliğe ortak olmuştur.

Karanlıktan beslenen zorba zihniyet, Şanlıurfa'da halkın siyasete katılımı, temiz siyaset ve toplum çıkarını gözeten kurumsal teşkilatın güçlenmesinden ve demokratik gelişmelerden rahatsız olmaktadır.

Bu anlamda, saldırının hemen ardından hastaneye ve evime ziyarete gelen, uzak yerlerden telefonla arayan, kamuoyuna açıklamalar yapan , yazı yazan, her kesimden yüzlerce saygın insan şahsımdan öte; memlekete musallat olmaya çalışan zorbalığa karşı tek yumruk olmuş, hukukun üstünlüğü, temiz siyaset ve temiz toplum davasına sahip çıktığını göstermiştir.

Samimi ilgi ve desteğini gösteren bütün kişi ve kurumlara içten teşekkürlerimi arz ederim.

Saygılarımla..

Veysel Polat 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com