Advert
Advert
Advert

Polat Consept hizmete girdi

3 katlı Mağazası ile Güneydoğu Anadolu Bölgesinin boya sektöründe en büyük mağazası olan Polat Consept Topçu Meydanında açıldı.

Polat Consept hizmete girdi
Polat Consept hizmete girdi
Yıllardır boya işleri ile uğraşan Polat Kardeşler Topçu Meydanında bulunan 3 katlı mağazalarını açarak vatandaşların hizmetine soktu.
Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Polat Consept Mağaza Müdürü Mehmet Polat şunları söyledi…
"Yıllardır boya işi ile uğraşıyoruz Şanlıurfa'nın boya sektöründe böyle bir mağazaya ihtiyacı olduğunu düşündük ve böyle bir mağaza açtık. Artık Şanlıurfa'daki tüm boya ustalarını ve boya ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımızı mağazamıza bekliyoruz.
3 katlı olarak hizmet vermiş olduğumuz mağazamızda Marshall boyanın ana bayisi olarak hizmet veriyoruz, ayrıca Marshall boyalarını direk fabrikadan aldığımız için ürünlerimiz daha uygun fiyata müşterilerimize satıyoruz.
Marshall boyanın yanında birde Alman ve Güney Kore'den ithal olarak getirdiğimiz boydan boya duvar kâğıtları satışının da olduğunu belirten Polat Consept Şanlıurfa Mağaza Müdürü Mehmet Polat sözlerine söyle devam etti:
"Şanlıurfa'daki artık insanlarımız evlerini duvardan duvara kaplayan rengârenk ve bin bir çeşit desene sahip olan duvar kâğıtları ile kaplıyor bizim mağazamızda da satmış olduğumuz ve son derece kaliteli olup 5 yıl garantili olarak müşterilerimize satıyoruz” dedi.
Açılışa Akçakale Kaymakamı Şefik Aygöl, Marshall Fabrika Müdürü Mürşit Akgün, Consept Mağaza Müdürü Fatoş Hanım, Diyarbakır Bölge Müdürü Akın Baytekin, Adana Bölge Müdürü Vedat Bey, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nihat Yıldırım, Profilo İlköğretim Okulu Müdürü Fethi Polat, Tarım Meslek Lisesi Müdürü İsmail Kaya ve çok sayıda seçkin davetli ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılışa ayrıca Şanlıurfa'da bulunan çok sayıda boya ustası da katılarak mağazada bulunan boyaları test etme fırsatını buldular…
Açılış için gelen davetlilerle tek tek ilgilenen Consept Mağaza Müdürü Mehmet Polat gelenlere ayrıca teşekkür etti.
Açılış daha sonra verilen kokteyl ile devam etti. GAP Gündemi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu