Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem PKK, son üç yılda bine yakın kız çocuğunu iğfal etti!

PKK, son üç yılda bine yakın kız çocuğunu iğfal etti!

PKK, son üç yılda 18 yaşından küçük bine yakın kız çocuğu dağa kaçırıp iğfal etti ve "Siz bu halde ailelerinize dönemezsiniz' diyerek dağda zorla tutuyor.

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2015 Pazar 16:12
PKK, son üç yılda bine yakın kız çocuğunu iğfal etti!

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Kadın Politikalar Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta Diyarbakır'ın sokaklarına bilbord olarak asılan afişler, dünya çapında büyük protestolara neden olan Hz. Peygambere hakaret karikatürlerden biri olduğu ortaya çıktı.

Afişin Peygambere Saygı mitinglerinin en büyüğünün düzenlendiği Diyarbakır İstasyon Meydanı’nda asılması Hz. Peygambere tahammülsüzlük olarak değerlendirilirken söz konusu afiş aynı gün halk tarafından kaldırıldı. 

Yıllarca fiili saldırılarla Kürt halkının İslami anlayışını silemeye çalışan HDP/PKK’liler, ahlaki yozlaştırma yöntemiyle Kürt halkını İslam'dan uzaklaştırmak için yoğun bir çaba içerisine girdikleri gözlemlendi.

Bu güne kadar sergilediği tavırlarla İslami anlayışa olduğu kadar Kürt halkının geleneklerine de düşmanlık besleyen bu yapı, okuma-yazma ve hatta hiç Türkçe bile bilmeyen kadınların eline Türkçe yazılı “Biz Kimsenin Namusu Değiliz, Toplumsal kabustur namus' şeklinde sapık pankartlar tutuşturması bunun sadece birkaç örneğidir. Ayrıca, Sırrı Sakık’ın da reşit olmayan bir kız çocuğu ile zorla cinsel ilişkiye girmek suçundan sabıkalı olduğu ve Sakık’ın bu suçtan 9 ay hapis cezasına çarptırıldığı ortaya çıkmıştı.

Sık sık namus kavramı öne çıkartarak, saldırarak tecavüz zeminini hazırlayan (şimdiki adıyla) HDP’nin birçok yöneticisi de “Tecavüz” sucundan cezaevinde… 

Siirt'te 2010 yılında meydana gelen ve 9 kişinin tutuklu bulunduğu cinsel istismar olayını protesto eylemlerine organize eden ve protestolara katılan BDP belediye meclis üyesi, eski DTP il yöneticisi ve eski Siirt Yardımlaşma Derneği Başkanı M.T. de, 16 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alınarak tutuklandı.

Öte yandan Türkiye’de 20 Eylül 2012 ve 20 Eylül 2015 tarihleri arasında 18 yaşından küçük bine yakın kız çocuğu dağa kaçırıp iğfal etti. PKK'iler, özelikle kaçırdıkları kız çocukları önce iğfal edip sonra tecavüz ettikleri iddia edilirken, ‘Siz bu halde ailelerinize dönemezsiniz’ diyerek onları zorla dağda tutmaya devam ediyorlar.

Duran Kalkan, Mustafa Karasu gibi dağ kadrosu liderlerinin küçük kızlarla çekilmiş onlarca fotoğrafı sosyal medyada yorumsuz olarak paylaşılıyor. Kamuoyu; HDP ve DBP’li belediyelerin, bu fotoğraflara neden tepki verdiğini merak ediyor. (M. Salih Keskin – İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Son Dakika! İbrahim Ayhan Gözaltına alındı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com