Advert
Advert
Advert

Pilotun durumu iyi morali ise çok kötü

Pilotun durumu iyi morali ise çok kötü
Pilotun durumu iyi morali ise çok kötü

Beykoz Anadolukavağı semalarında uçuş yaparken düşen polis helikopterinin pilotu İstanbul Emniyet Müdürü Yardımcısı Kemal Özdemir’in durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

İstanbul Temsilcimiz Müslüm Aktürk’ün edindiği bilgiye göre, kazadan hemen sonra Kavacık Medistate Hastanesi’ne kaldırılan ve ayaklarında kırıklar olan Özdemir’in hayati tehlikesi bulunmuyor. Buna karşın Kemal Özdemir’in, kaza nedeniyle ve özellikle de helikopterde bulunan 4 kişinin kurtulamamış olması yüzünden çok üzgün olduğu öğrenildi.

Müslüm Aktürk, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal Özdemir ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yanyana oturmuş ve töreni birlikte izlemişlerdi. Törendeki gösterilerde rol alan Özdemir’in oğlu bir ara babasının yanına gelmiş ve birlikte objektife poz vermişlerdi.

Özdemir, emniyetin havacılıkla ilgili çalışmaları hakkında bilgi almak isteyen İstanbul Temsilcimiz Müslüm Aktürk’ü Atatürk Hava Limanı’nda bulunan Havacılık Şube Müdürlüğü’ne davet etmişti.

Asayiş, operasyon, keşif gözetleme, eğitim, polis-taktik gibi uçuşlarının yanı sıra fotoğraf-film çekimleri için de kullanılan helikopterin teknik arıza sebebiyle motorunun durduğu sanılıyor. Beykoz Anadolukavağı semalarında uçuş yaparken düşen Fransız yapımı helikopterde bulunan 5 kişiden İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal Özdemir yaralı kurtulurken Bilgi İşlem Şube Müdürü Ragıp Ali Bilgen ve 9 yaşındaki oğlu Deniz Bilgen, Pilot Başkomiser Murat Güçlü ile THY Uçuş Akademisi 2. pilot adayı Mehmet Oray Sarıçay hayatını kaybetmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle