Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Peygamberler şehri festivale tepkili

Peygamberler şehri festivale tepkili

Bir içecek firmasının Peygamberler şehri Şanlıurfa'da Cuma günü düzenleyeceği festivale tepki gösteren STK'lar, konuyu vali ile görüşmeye hazırlanıyor.

Giriş Tarihi: 4 Eylül 2014 Perşembe 11:43
Peygamberler şehri festivale tepkili

 Bir içecek firması, Şanlıurfa’da Cuma günü müzik festivali düzenleyeceğini duyurdu. Peygamberler şehrinde düzenlenecek bu tür etkinliklerin gençliğin maneviyatını tahrip ettiğini savunan STK’lar ise duruma tepkili.

 Düzenlenecek müzik festivaline; Peygamber Sevdalıları Platformu, İnsani Hak ve Özgürlükler Platformu (İNHAP), İHH Şanlıurfa temsilciliği ve Şanlıurfa İnsani Yardım Platformu gibi onlarca sivil toplum kuruluşundan tepki geldi. Konuyu Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ile görüşeceklerini kaydeden STK temsilcileri, bu tür etkinliklerin Peygamberler şehri Şanlıurfa’ya yakışmayacağını belirtip iptal edilmesi için talepte bulunacak. 

GAP Arena Stadyumu otoparkında gerçekleştirilecek olan festivalin, Müslümanların kutsal günü olan Cuma günü yapılmasını da manidar bulduklarını ifade eden STK temsilcileri, festival adı altında gençliğin maneviyatının bozulmak istendiğini belirtiyor. 

Öte yandan, STK’ların valilikle görüşmesinin ardından açıklama yapması bekleniyor.(Osman Gülebak-İLKHA)

YORUMLAR
  • yorum2014-09-07 21:28:32murat

    gidin s.arabistana okuyun diyen süleyman demirel'den ne farkınız var sayın yaser.

  • yorum2014-09-04 20:11:11yaser

    böyle soytarılıklarla uğraşmayın.yok stk yok hikaye.gidin filistine katılın.doğru düzgün kafanıza bomba yiyin yiyorsa.burda beleş kahramanlık yapmayın.

  • yorum2014-09-04 16:09:44TACETTİN ÇOBAN

    HADİ ORADAN YA URFA'DA MANEVİYAT MI KALMIŞ! 5-6 SENE ÖNCESİNE KADAR PEYGAMBERLER ŞEHRİNDE 10 BAYANDAN 2-3 TANESİ AÇIKTI.ŞİMDİ 10 BAYANDAN 5 TANESİ AÇIK.3 TANESİ SÖZDE KAPALI. ÖZDE KAPALI OLAN 1 BİLEMEDİN 2. BALIKLIGÖLE ESKİDEN MANEVİ HAVA İÇİN GİDERDİK.ŞİMDİ SEVGİLİLERİN BULUŞMA NOKTASI HALİNE GELMİŞ.KADINLARIN YÜZÜNDEN NE ÇARŞIYA ÇIKILABİLİYORSUN NE DE DOLMUŞ VS. BİNİLEBİLİYORSUN.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com