Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem "Peygambere hakaret afişi bir alıştırma projesidir"

"Peygambere hakaret afişi bir alıştırma projesidir"

​Diyarbakır'da DBP'li Yenişehir Belediyesince Hz. Muhammed'e hakaret içerikli afişlerin billboardlara asılmasına tepki gösteren Kocaeli İnsan Hakları Savunucuları Derneği, afişin Müslümanları İslam'ın kutsallarına karşı yapılan saldırılara alıştırma projesi olduğunu vurguladı.

Giriş Tarihi: 26 Ekim 2015 Pazartesi 15:08

DBP’li Diyarbakır Yenişehir Belediyesi’nin Peygamberimize hakaret içerikli reklam panolarına astığı afişlere tepkiler gelmeye devam ediyor. Kocaeli Kartepe İnsan Hakları Savunucuları Derneği olayı kınayarak, yapılan eylemin Müslümanları İslam’ın kutsallarına karşı yapılan saldırılara alıştırma projesi olduğunu vurguladı.

Dernek Başkanı Ali Akbaş tarafından yapılan yazılı açıklamada, “PKK ve siyasi uzantısı HDP,  Müslüman Kürt halkını önce dinsizleştirme, sonra Musevileştirerek büyük İsrail'in vatandaşı yapma projesinin bir adımıdır.” denildi.

Hiç kimsenin Peygamber Efendimize hakaret etmeye hakkının olmadığı belirtilen açıklamada, “Tepkiler üzerine ‘yanlışlık oldu’ diyerek de olayı kapatma hakkı yoktur. Bu yanlışlık neden? Ey PKK, HDP! Siz değil misiniz; ‘Kürdistan kuracağız’ söylemi altında 13-14 yaşında küçücük kızları dağa çıkartıp, sonra PKK baronlarına peşkeş çeken? Bu çocuk tecavüzcülüğünün dik alası değil mi?  Neden bu çocuk tecavüzcüsü PKK baronlarına sesiniz çıkmıyor? Sizin, bu topraklarda İslam’ı ortadan kaldırmak için görevlendirilmiş piyonlar olduğunuzu herkes biliyor. Bu afiş dahi bir alıştırma, bir yoklama ve sinsice faaliyetinizin bir adımıdır.” ifadelerine yer verildi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da işte çıkarılan belediye personeli intihara kalkıştı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com