Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Peygamber Sevdalılarından Milyar Salâvat Kampanyası

Peygamber Sevdalılarından Milyar Salâvat Kampanyası

Şanlıurfa Peygamber Sevdalıları Platformu insanlarımıza peygamber sevgisini nakşetmek için “Milyar Salâvat Kampanyası” başlattı.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2012 Çarşamba 23:00
Peygamber Sevdalılarından Milyar Salâvat Kampanyası
Başlattıkları “Milyar Salâvat Kampanyası”nın amacını dili zikre alıştırmak, dili kötü sözlerden arındırmak, zaman israfını önlemek, Allah`a ve Resulüne olan sevgi ve sadakati artırarak topluma peygamber sevgisini yerleştirmek olduğunu belirten Şanlıurfa Peygamber Sevdalıları Platformu sözcüsü Mehmet Kışlar, kampanya sayesinde insanlarımıza peygamber sevgisini nakşetmek olduğunu kaydetti.
Kışlar açıklamasının devamında, “İslam peygamberi H.z Muhammed (s.a.v)’in unutulmaya ve unutturulmaya çalışıldığı ve kutlu doğum ayının yaklaştığı bu günlerde tüm Şanlıurfa ve ilçelerinin Kâinatın efendisine salâvat getirerek manevi bir atmosfer içerisine girmesini istiyoruz” şeklinde konuştu.
Milyar Salâvat Kampanyasında ayrıca Yasin-i Şerif ve Hatim kampanyası da başlattıklarını ifade eden Kışlar, Salâvat kampanyamıza katılmak isteyen tüm peygamber Sevdalıları (0507 459 06 08) ve (0414 215 61 23) nolu telefonları arayarak çektikleri salâvatları teslim edebilirler. Başlattığımız “Milyar Salâvat Kampanyası” 08 Nisan 2012 tarihine kadar devam edecektir.” diye konuştu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com