Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Petrol açılışında renkli görüntüler

Petrol açılışında renkli görüntüler

Giriş Tarihi: 17 Mart 2010 Çarşamba 05:35
Petrol açılışında renkli görüntüler

Canoğlu ailesinin enerji sektöründe hizmet vereceği tesis çok sayıda davetlinin katılımı ve görkemli açılışla vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı. Açılış öncesi bir konuşma yapan Şanlıurfa Vali Vekili Vali Yardımcısı Yıldıray Malgaç, bu tür tesislerin nüfusu bir buçuk milyona yaklaşmış, tarihi bilinen insanlık tarihini üçe beşe katlamış, birçok tarihi şahsiyeti bağrında yetiştirmiş, edebiyata önemli eserler kazandırmış olan çok güzide bir şehir olan Şanlıurfa'nın gelişmesinde önemli rol oynadığını belirtti.

 Malgaç konuşmasında Şanlıurfa'nın altmışlardan sonra gelişmişlik konusunda kendini gösterdiğini belirterek şöyle devam etti: "Ben inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda Urfa bölgenin değil, Türkiye'nin önde gelen şehirlerinden birisi olacaktır. Tarih dediğimiz zaman tarih, tarım dediğimiz zaman tarım, ekonomi dersek ekonomi bu şehirde var. İnsan gücü dersek fazlasıyla var. 30 yaşın altında %70 nüfusu olan başka bir şehir yoktur sanırım. İnsan gücünün bu kadar yoğun olduğu ve gelişmeye müsait bu kadar imkânın olduğu bu şehirde hiçbir yatırımın boşa gitmeyeceğini ve bu şehrin kalkınacağını düşünüyorum."

            Konuşmaların ardından tesisin açılış kurdelesini kesen davetliler ikramlar eşliğinde tesisi gezdi. Davete Vali Vekili Yıldıray Malgaç'ın yanı sıra belediye başkanı A. Eşref Fakıbaba, emniyet müdürü Sabri Durmuşlar, Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Habib Arslan, TOTAL yetkilileri ve bir çok davetli katıldı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com