Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Peşmergeler "Biji serok Obama" sloganı ile karşılandı

Peşmergeler "Biji serok Obama" sloganı ile karşılandı

Dün sabah saatlerinde Türkiye'ye giriş yapan Peşmerge güçlerini Şanlıurfa'da karşılayan kalabalık gruplar tarafından bir ağızdan, 'Yaşasın Başkan Obama' anlamına gelen "Biji serok Obama" sloganı ile selamlandı.

Giriş Tarihi: 30 Ekim 2014 Perşembe 09:34
Peşmergeler

Özel harekat polislerinin zırhlı araçları eşliğinde, dün sabah saatlerinden  itibaren Kobani’ye  doğru ilerleyen Peşmerge konvoyu, saat 21.00'de Şanlıurfa'ya ulaştı.

Kobani'ye gitmek üzere dün sabah saatlerinde Türkiye’ye giriş yapan Peşmerge  güçleri, Şanlıurfa'da yol boyu dizilen kalabalık gruplar tarafından havai fişek ve sloganlarla karşılandı. Karşılama   sırasında, grubun  attığı  "Biji serok Obama" (Yaşasın Başkan Obama) sloganı  ise dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan Peşmergelerden bazılarının yüzleri kapalı ve  giysilerinde  ‘US Army’ (Amerikan ordusu) yazısı ile Amerikan bayrağı etiketinin bulunması, akıllarda soru işaretleri  bıraktı.

Peşmergeleri karşılamak  için  yönlendirilenlerin  arasında bulunan çocukların yanaklarına, ABD  ve PKK bayraklarının  resmedilmiş olması,  büyük  şeytan  ABD’ye duyulan derin hayranlık ve bağlılığın boyutunu  gözler önüne serdi. (İLKHA)
 


YORUMLAR
  • yorum2014-10-30 11:25:06İlker İlbay

    Işid'i sevmem ama bu konuda zafer diliyorum.Büyük şeytanın küçük piyonlarının sonu olur umarım ve bu ukalalrın ceset tobalarında geçişini, dönüşünüde hasretle bekliyorum.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

STK’lar Suriye’ye 5 tır yardım gönderdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com