Advert
Advert
Advert

Pek Yüce Gönülleri buluştu

Harran Üniversitesi" Pek Yüce Gönüllüler Derneği" Harran Üniversitesi'nde Öğrenim Gören Bir Grup Öğrenciye Kahvaltı Verdi.

Pek Yüce Gönülleri buluştu
Pek Yüce Gönülleri buluştu

Başkanlığını Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr İbrahim Halil Mutlu'nun eşi Ezc. Fatma Mutlu'nun yaptığı, öğrencilere her konuda yardım etmeyi hedefleyen Pek Yüce Gönüllüler Derneğinin vermiş olduğu sabah kahvaltısına yaklaşık 100e yakın öğrenci katıldı.
Üniversitenin Balıklı göl Uygulama Otelinde gerçekleşen kahvaltıda Dernek Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil Mutlu da katıldı.
Dernek Başkanı Ezc. Fatma Mutlu yaptığı açıklamada" ailelerinden uzak olan öğrencilerin kendi evlatları oldukları ifade eden Mutlu Dernek olarak imkânlar dâhilinde çeşitli kezler öğrencilerle bir araya geldiklerini, onların sorun ve problemlerini çözmeye çalıştıklarını ifade etti. Öğrencilere hayırsever kişilerin verecekleri burslarda aracılık ettiklerini ifade eden Mutlu hayırsever iş adamlarından öğrencilere destek beklediklerini de sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti