Reklamı Geç
Advert
Advert

PASSOLİG Urfa Store’de satılacak

Geçen sezon uygulanmaya başlanan PASSOLİG kartları artık Urfa Store mağazasından alınabilecek Şanlıurfa’da sadece GAP Arena stadı içerisinden satılan PASOLİG kartları kulübün girişimleri sonucu El-Ruha Otel bitişiğinde açılacak olan Urfa Store mağazasına da taşındı.

PASSOLİG Urfa Store’de satılacak
PASSOLİG Urfa Store’de satılacak


Şanlıurfaspor’lu taraftarlar kartlarını bundan sonra Urfa Store satış mağazasından da temin edebilecek.
Şanlıurfaspor kulübünden yapılan açıklamaya göre, şuan 2 noktada satışı yapılabilecek PASSOLİG kartlarının satış noktalarını arttırmak için girişimlerinde devam ettiği belirtildi.
PASSOLİG Nedir?
Passolig, Türkiye'de Süper Lig ve PTT 1. Lig maçlarına girmek için gerekli olan elektronik kart.
Türk futbolunda yeni bir dönem başladı; PASSOLİG dönemi!
Passolig Kart
PASSOLİG Kart, taraftarların sevdikleri ile birlikte güven içinde stadyumlara gidebilmelerini ve istedikleri karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak, huzurla izlemelerini sağlıyor!
Hem kulüplere, hem de taraftarlarına büyük fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan PASSOLİG Kart ile, Türk futbolu maddi kazancın yanı sıra, tribün huzurunu ve güvenliğini de maksimize ederek, yaşanmış olan pek çok olumsuzluğu da geçmişte bırakıyor.
Passolig Kart - Nedir
14 Nisan 2014 tarihi itibariyle uygulanmaya başlanan yeni yasal düzenleme ile kağıt biletler yerini PASSOLİG Kartlar'ına bıraktı, maçlara artık sadece PASSOLİG Kart ile girilmekte. Kartlandırmanın başlamasıyla basılı bilet derdi sona erdi, maçlar elektronik biletlere tanımlanarak müsabakalara çok daha hızlı bir şekilde, beklemeden girmek artık mümkün.
PASSOLİG Kart sahibi olan sporseverlerin maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yükleniyor. Kombine biletler de artık PASSOLİG Kartlar'ına tanımlanıyor. Satın alınan maçın bilgisi, tüm detaylarıyla kart sahibinin e-posta adresine ve cep telefonuna gönderiliyor. Ayrıca kart sahipleri maç günleri stadyumlarda konumladırılan el terminalleri aracılığıyla bilet bilgilerinin yazılı çıktısını alabiliyor. Kart sahipleri yükledikleri maça ilişkin her türlü detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor.
Taraftarların PASSOLİG Kart ile kazandıkları avantajlar yalnızca futbol müsabakaları ile sınırlı kalmıyor. Anlaşmalı şehirlerdeki toplu taşıma araçlarında ulaşım kartı olarak kullanılabilen PASSOLİG Kartlar'la kişiye özel kampanyalardan da yararlanılabiliyor. Ayrıca isteyen taraftarlar PASSOLİG Kart’larını kredi kartı olarak da tercih edebiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfaspor'u İcraya verenlerin isimleri sosyal medyaya düştü
Urfaspor'u İcraya verenlerin isimleri sosyal medyaya düştü
Şanlıurfa'da Mesleki Ve Teknik Eğitimde Çığır Açacak Yenilik
Şanlıurfa'da Mesleki Ve Teknik Eğitimde Çığır Açacak Yenilik