Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Paşa'dan iğrenç iddia

Paşa'dan iğrenç iddia

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2011 Çarşamba 10:44
Paşa'dan iğrenç iddia

Emekli paşa Ramiz başörtüsü yasağını bir çocuk penisine bağladı. İlker, başörtüsü takan doktorların penisinden rahatsız olan çocuklara bakmadığını iddia etti.

Beyaz TV’de yine karşıt görüşlü insanların çatıştırıldığı programda Nagehan Alçı ile bir dönem Habertürk’ü bir birine katan ve rivayetlere göre Yiğit Bulut’u stüdyoda kovalayan emekli paşa Ramiz İlker katıldı. Konunun başörtüsü yasağı olduğu programda Nagehan Alçı, Ramiz İlker’e "subay eşlerinin başörtülü olmasından neden rahatsız oluyorsunuz" diye sordu. Ramiz İlker’in yanıtı ise ilginçti: "Camiye mayo ile girebiliyor musunuz?" 

GARİP İDDİA

Ramiz İlker’e "Subayın eşi de mi askerlik yapıyor. Onun başörtülü olması sizi niye rahatsız ediyor?" yanıtını veren Nagehan Alçı’nın sözleri üzerine emekli paşa "bazı bayan doktorların başörtülü oldukları için kadavrayı kesmediklerini, penisinden rahatsız olan çocuklara bakmadıklarına" iddia etti.

UĞUR DÜNDAR’I HATIRLATTI

Ramiz’in verdiği örnek akıllara "soruşturmacı" gazeteci Uğur Dündar’ın yalan haberini getirdi. Dündar, birkaç yıl önce hazırladığı haberde Konya’da başörtülü öğretmenlerin testislerindeki sorunu olan çocuklara bakmadığını iddia etmişti. Ancak daha sonra o haberin yalan olduğu ortaya çıkmıştı.

Aktifhaber

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com