Advert
Advert
Advert

"Paralel yapı küresel güçlerin maşası"

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, paralel yapıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, paralel yapının küresel güçlerin maşası olduğunu ileri sürdü.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, son zamanlarda gündemi meşgul eden paralel yapı ile değerlendirmelerde bulundu.

Paralel yapının küresel güçlerin maşası olduğunu ileri süren Altaç, devlet içinde devlet şeklinde yapılanmanın asla kabul edilemez olduğunu söyledi.

Paralel yapının Türkiye’de barınamayacağını belirten Altaç, şunları kaydetti:

“Bu darbe girişimini aziz milletimiz çok net bir şekilde gördü. AK Parti olarak bu aşamadan sonra hiçbir şekilde paralel örgütün bu ülkede bir daha yuvalanabileceği, örgütlenebileceği bir ortam ve yer bırakmayacağız. Devlet içinde devlet olmaz. Paralel yapı marjinal bir grup olarak kalacaktır. Bunların hayat bulma şansları kalmadı. Paralel yapıya yönelik uluslararası arenada da tepki görmeye başladı. Paralel yapının küresel güçlerin maşası olduğunu gören çok sayıda vatandaş, paralel yapı ile yollarını ayırıyor.” (İLKHA) 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü