Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Pamuk Şanlıurfa’da tartışılacak

Pamuk Şanlıurfa’da tartışılacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Şanlıurfa Valiliği ve Harran Üniversitesi’nin ortaklaşa hazırladığı Pamuk Tarımının Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı Şanlıurfa’da yapılacak.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2012 Çarşamba 13:48
Pamuk Şanlıurfa’da tartışılacak
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Şanlıurfa Valiliği ve Harran Üniversitesi’nin ortaklaşa hazırladığı GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Ulusal Pamuk Konseyi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ekonomi Bakanlığı, Şanlıurfa Ticaret Borsası, Türkiye Ziraat Odaları Birliği ve Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın destek verdiği Pamuk Tarımının Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek.Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Mehmet Ali Çullu oturum Başkanlığını yapacağı çalıştaya; Sanko Holdin Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Güçlü Dokuma Tekstil San. Tic. Ltd. Şti adına Ziya Güçlü, Kahraman Maraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Osman Çopur, Ulusal Pamuk Konseyi’nden Prof. Dr. Ünal Evcim, Ekonomi Bakanlığı’ndan Mehmet Cömert, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan (BÜGEM) Ümit Bayram Kutlu, Önder Çiftçi Derneği Başkanı M. Sait Melik panelist olarak katılım gösterecek. Pamuk Tarımının Sorunları ve Çözüm Önerilerinin konuşulacağı çalıştay 21 Ocak 2012 tarihinde saat 09.30’da Şanlıurfa El Ruha Oteli’nde gerçekleştirilecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com