Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Pamuk fiyatı düşüyor

Pamuk fiyatı düşüyor

Çukabirlik “beyaz altındaki fiyat düşüşü Şanlıurfalı pamuk üreticini zorda bırakıyor

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2012 Çarşamba 17:47
Pamuk fiyatı düşüyor
Beyaz altın pamukta dünya piyasalarında yaşanan fiyat düşüşü pamuk eken Şanlıurfalı pamuk üreticisini mağdur etmeye devam ediyor.2012 yılı pamuk sezonunun başladığı Şanlıurfa’da pamukta yaşanan fiyat düşüşü nedeniyle pamuk eken Şanlıurfalı pamuk üreticisi bu günlerde kara kara düşünüyor.Mazot, gübre, sulama ve işçilik gibi büyük masraflarla pamuk eken Şanlıurfalı pamuk üreticisinin pamukta yaşanan fiyat düşüşü nedeniyle pamuk ekemez duruma geldiğini belirten Çukobilik Şube Başkanı Selahattin Ğüneş yaşanan soruna karşın yetkililerin çiftçilere daha fazla destek vermesi gerektiğini söyledi.

2012 yılı pamuk alım sezonunda Çukobirliğe pamuk satmak isteyen çiftçilerin 30 Temmuz’a kadar Çukobirliğe beyanda bulunmalarını isteyen Şube Başkanı Selahattin Güneş Çukobirlik olarak çiftçilerimizi mağdur etmemeye çalışıyoruz dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com