Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Pamuğun geleceği Şanlıurfa'da konuşulacak

Pamuğun geleceği Şanlıurfa'da konuşulacak

Türkiye’de ve GAP Bölgesi’nde pamuk üretiminin geleceği, üretimdeki sorunlar ve çözüm önerileri Şanlıurfa’da konuşulacak.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2012 Çarşamba 11:03
Pamuğun geleceği Şanlıurfa'da konuşulacak
Türkiye’de ve GAP Bölgesi’nde pamuk üretimin geleceği, sorunları ve çözüm önerileri, Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek olan “Türkiye’de Pamuk Üretiminin Geleceği” konulu 2. Ulusal Pamuk Zirvesi’nde tartışılacak.

Ulusal Pamuk Konseyi tarafından düzenlenen Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Ticaret Borsası ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Şanlıurfa İl Müdürlüğü’nün destek verdiği Ulusal Pamuk Zirvesi 17 Mart 2012 tarihinde saat 09:00’da Şanlıurfa Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek. Pamuk üretimindeki sorunların konuşulacağı 2. Ulusal Pamuk Zirvesi Prof. Dr. Ediz Ulusoy’un konuşmaları ile başlayacak. Programa konuşmacı olarak katılacak olan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya; Şanlıurfa Özelinde GAP Bölgesi Pamuk sorunlarını anlatacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com