Advert
Advert
Advert

Özyavuz ve Dağyar ailesinin mutlu günü

Şanlıurfa’nın büyük aşiretlerinden Cumeli aşiretine mensup İş adamı ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi AK Partili Üyesi Mehmet Özyavuz’un oğlu Müslüm Özyavuz ve Şaziye Dağyar ile hayatlarını birleştirdiler.

Özyavuz  ve Dağyar ailesinin mutlu günü
Özyavuz  ve Dağyar ailesinin mutlu günü

Harran otelinde olan düğün töreninde mevlüt şerif okunarak ve ilahilerle başladı. Şanlıurfa Harran Otelinine yaklaşık 1000 davetli katıldı. Şanlıurfa belediye başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba yaptı nikah şahitliğini Ak Parti Milletvekili Abdulkerim Gök, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, yardımcıları Ahmet Al, Mahmut Kırıkçı, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu ve Harran Bölgesinin Kanaat Önderi Hacı Mahmut  Özyavuz yaptı. Harran otelinde davetliler arasında Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu,İl Jandarma Alay Komutanı Selman Kömürcü,Ak Parti Milletvekili Abdülkerim Gök,Ak Parti İl Başkan Yardımcısı İsa Kızıldemir, Erkan Sözen, Emin Demirkol, İl Yönetiminden Cemil Çadak, Metin Çadırcı, Haci Yaygın, Mahmut Uğurlu, Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri,Ak Parti Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz,Şanlıurfa Mhp İl Başkanı İbrahim Özyavuz,İş adamı Hasan Erik, İş adamı Şerdil Karahan,İş adamı Haçım izol, bürokrasi ve iş dünyası düğüne katılanlar arasındaydı.

Kirveliğini’de Harran kanaat önderi Hacı  Mahmut Özyavuz yaptı. Ak parti belediye meclis üyesi Mehmet Özyavuz; “Öncelikle bugün benim mutlu günüm oğlum Müslüm’ü evlendiriyorum burada bizleri yalnız bırakmayan dostlarıma ve akrabalarıma çok teşekkür ediyorum ayrıca oğlum Müslüm ve gelinim Şaziye’ye bir ömür boyu mutluluklar diliyorum ve  herkese tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Gelin ve damat ile davetli misafirlerle hatıra fotoğrafı çekilerek sona erdi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu