Advert
Advert
Advert

Özyavuz Vakıf ve Dernekleri ziyaret etti

Özyavuz Vakıf ve Dernekleri ziyaret etti
Özyavuz Vakıf ve Dernekleri ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, Şanlıurfa genelinde faaliyet gösteren başta eğitim ve yardım dernek ve vakıfların Başkan ile üyeleriyle buluştu. Daha güzel bir Şanlıurfa için herkesin elini taşın altına atması gerektiğinin altını çizin Özyavuz, dernek ve vakıfların çalışmalarını takdir etti.

Başta El-Birliği, Ay Işığım, Ayn-Zeliha, İbrahimi Derneği, Genç Bakış, Öncüler Derneği Başkanları ve üyeleri ile biraya gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, eğitim ve yardım derneklerinin Şanlıurfa'da çok iyi çalıştıklarının ve üstlerine düşen görevleri yerine getirdikleri altını çizdi. Özyavuz; "Daha iyi ve güzel bir Şanlıurfa için herkesin taşın altına elini atması gerekli. Şanlıurfa'da bu dernek ve vakıflarımız çok güzel dayanışma ve sosyal toplum örneği sergilemektedirler. Onların bu çalışmalarından ötürü takdir ediyorum. Bizlerinde her zaman üstlerine düşen görevleri yağmaya çalıştığımızı bilsinler. Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir sözünü hatırlatarak herkesin dayanışma içersinde olmasını diliyorum'' şeklinde konuştu.

Eğitim alanlarında bir çok çalışmaları olan Başta El-Birliği, Ay Işığım, Ayn-Zeliha,İbrahimi Derneği, Genç Bakış, Öncüler Derneği Başkanları ve üyeleri de AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz'un yakın ilgilerinden dolayı çok memnun olduklarını dile getirdiler.

KADIN GÜCÜ

El-Birliği Derneğinin Kadın Başkanı Handan Karataş, bayanların bu tür dernek ve vakıflarda görev alması güçlerinin büyüttüklerini ve her zaman desteklerini ve yardımlarını aldıkları AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz'a ayrıca teşekkür ettiğini söyledi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu