Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Özyavuz Vakıf ve Dernekleri ziyaret etti

Özyavuz Vakıf ve Dernekleri ziyaret etti

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2010 Pazartesi 20:30
Özyavuz Vakıf ve Dernekleri ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, Şanlıurfa genelinde faaliyet gösteren başta eğitim ve yardım dernek ve vakıfların Başkan ile üyeleriyle buluştu. Daha güzel bir Şanlıurfa için herkesin elini taşın altına atması gerektiğinin altını çizin Özyavuz, dernek ve vakıfların çalışmalarını takdir etti.

Başta El-Birliği, Ay Işığım, Ayn-Zeliha, İbrahimi Derneği, Genç Bakış, Öncüler Derneği Başkanları ve üyeleri ile biraya gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, eğitim ve yardım derneklerinin Şanlıurfa'da çok iyi çalıştıklarının ve üstlerine düşen görevleri yerine getirdikleri altını çizdi. Özyavuz; "Daha iyi ve güzel bir Şanlıurfa için herkesin taşın altına elini atması gerekli. Şanlıurfa'da bu dernek ve vakıflarımız çok güzel dayanışma ve sosyal toplum örneği sergilemektedirler. Onların bu çalışmalarından ötürü takdir ediyorum. Bizlerinde her zaman üstlerine düşen görevleri yağmaya çalıştığımızı bilsinler. Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir sözünü hatırlatarak herkesin dayanışma içersinde olmasını diliyorum'' şeklinde konuştu.

Eğitim alanlarında bir çok çalışmaları olan Başta El-Birliği, Ay Işığım, Ayn-Zeliha,İbrahimi Derneği, Genç Bakış, Öncüler Derneği Başkanları ve üyeleri de AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz'un yakın ilgilerinden dolayı çok memnun olduklarını dile getirdiler.

KADIN GÜCÜ

El-Birliği Derneğinin Kadın Başkanı Handan Karataş, bayanların bu tür dernek ve vakıflarda görev alması güçlerinin büyüttüklerini ve her zaman desteklerini ve yardımlarını aldıkları AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz'a ayrıca teşekkür ettiğini söyledi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com