Advert
Advert
Advert

Özyavuz Kursiyerlerle buluştu

Özyavuz Kursiyerlerle buluştu
Özyavuz Kursiyerlerle buluştu

 Toplantıya AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz'un yanı sıra Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Çiğdem Göllü ,Avukat Yasemin Güllüoğlu ve çok sayıda bayan katıldı.

Dedeosman Mahallesindeki Yakul Kalfa İlköğretim Okulun toplantı salonunda yapılan SODES'li kadın kursiyerlerle buluşmasında bir konuşma yapan  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz,bayanların sosyal hayata geçmelerinde bu tür kursların çok faydalı olduğunu söyledi. Özyavuz; "Bugün burada bayanlarımız ile beraber olmaktan dolayı çok mutlu oldum. Onların buraya gelmeleri bile çok önemli bir adım olarak görülmesi gereken bir olaydır.

Hükümetimiz bayanlara çok önem vermektedir. AK Parti olarak bayanlara verilen önem ortadadır. Mecliste 50 tane bayan vekil bulunurken bunların 30 tanesi AK Parti milletvekilidir. Buda Ak Partinin bayanlara verdiği önemi ortaya koymaktadır.

Hükümetimizin bayanlara olan hizmetleri bir bir devam etmektedir. Devrim gibi yasa ve kararalarla bayanlar hem iş istihdamı hemde sosyal güvenceleri korunmaktadır'' şeklinde konuştu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz'un yanı sıra Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Çiğdem Göllü ,Avukat Yasemin Güllüoğlu da birer konuşma yaparak bayanlara çeşitli bilgiler verdiler.

 

Konuşmaların ardından başarılı kursiyerlere çeşitli hediyeler verildi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!