Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Özyavuz Kursiyerlerle buluştu

Özyavuz Kursiyerlerle buluştu

Giriş Tarihi: 6 Mart 2010 Cumartesi 16:37
Özyavuz Kursiyerlerle buluştu

 Toplantıya AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz'un yanı sıra Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Çiğdem Göllü ,Avukat Yasemin Güllüoğlu ve çok sayıda bayan katıldı.

Dedeosman Mahallesindeki Yakul Kalfa İlköğretim Okulun toplantı salonunda yapılan SODES'li kadın kursiyerlerle buluşmasında bir konuşma yapan  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz,bayanların sosyal hayata geçmelerinde bu tür kursların çok faydalı olduğunu söyledi. Özyavuz; "Bugün burada bayanlarımız ile beraber olmaktan dolayı çok mutlu oldum. Onların buraya gelmeleri bile çok önemli bir adım olarak görülmesi gereken bir olaydır.

Hükümetimiz bayanlara çok önem vermektedir. AK Parti olarak bayanlara verilen önem ortadadır. Mecliste 50 tane bayan vekil bulunurken bunların 30 tanesi AK Parti milletvekilidir. Buda Ak Partinin bayanlara verdiği önemi ortaya koymaktadır.

Hükümetimizin bayanlara olan hizmetleri bir bir devam etmektedir. Devrim gibi yasa ve kararalarla bayanlar hem iş istihdamı hemde sosyal güvenceleri korunmaktadır'' şeklinde konuştu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz'un yanı sıra Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Çiğdem Göllü ,Avukat Yasemin Güllüoğlu da birer konuşma yaparak bayanlara çeşitli bilgiler verdiler.

 

Konuşmaların ardından başarılı kursiyerlere çeşitli hediyeler verildi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Taha Ün, Urfa’da Gençlerle Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com