Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Özyavuz kan davalı aileleri barıştırdı

Özyavuz kan davalı aileleri barıştırdı

Giriş Tarihi: 22 Nisan 2010 Perşembe 17:05
Özyavuz kan davalı aileleri barıştırdı

Harran  Eski Belediye Başkanı ve Cumeyli Aşireti reisi İbrahim Özyavuz kan davalı aileleri barıştırdı. Güneydoğunun en büyük Arap Aşireti olan Cumeyli Aşitetinin reisi olan aynı zamanda Harran ilçesinde üç dönem üst üste Belediye Başkanlığı yapan İbrahim Özyavuz barış elçisi oldu. Aralarında uzun yıllardan bu yana devam eden kan davası olan Yılmaz,Yavuz,Kırgıl ve Akmeşe ailelerini bir araya getiren İbrahim Özyavuz kan davasının bitmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Tava Resturantta yapılan Barış Yemeğine İbrahim Özyavuz,Harran Kaymakamı Serkan Keçeli,Harran Emniyet Müdürü,Harran Jandarma Komutanı,Harran AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Aka,İl Daimi Encümeni Halit Özyavuz,ailelerin ileri gelenleri ile çok sayıda Harranlı katıldı.

Barış yemeğinde bir konuşma yapan İbrahim Özyavuzikan davalarının artık bitmesi gerektiğini ve bunun kimseye hiç bir faydaa getirmediğinin altını çizdi. Özyavuz'' Bu barışta emeği geçen,uzaktan ve yakınan tek bir sözü ile yardımı olan herlese teşekkür ederim. Uzun yıllardan bu yana devam eden bu sebepsiz yere olan küskünlük kavgayı bitiren tüm herkese teşekkür ederim. Artık kan davalarının hepsinin barışla sonuçlanmasını istiyoruz'' dedi.

Harran Kaymakamı Serkan Keçeli de Kan davalarının artık bitmesi gerektiğini ve barışla sonuçlanan bu kan davasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

İbrahim Özyavuz ve Harran Kaymakamı Serkan Keçeli Barış yapan aileleri tokalaştırarak bu mutlu sona ortaklık ettiler.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com