Advert
Advert
Advert

Özlenen Tablo

Özlenen Tablo
Özlenen Tablo

AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı Ramazan Bayramı Dolayısıyla Saadet Partisi, MHP, HDP Ve CHP'ye Bayram Ziyareti Gerçekleştirdi.

Ramazan bayramının dolayısıyla partiler arası bayramlaş için AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatından Başkan Yardımcılarında Bekir Kan, Halit Taşdönderen, Haci Yaygın ve Zeki Kurt’tan oluşan heyet bayramlaşmak amacıyla Şanlıurfa’da bulunan Saadet Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Halkların Demokrasi Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlıklarına ziyarette bulundular.

AK Parti heyeti bayramlaşmaya Saadet Partisi Partisinden Başladı. Saadet Partisinde kendilerini İl Başkanı Halil Yiğit ve partililer karşıladı. Halil Yiğit kendilerine bayram ziyaretini gerçekleştiren AK Parti Heyetine teşekkür etti. Amaçlarının demokratik hayatın vazgeçilmez unsurları olan partilerle bu güzel bayram gününde bir araya gelmek olduğunu söyleyen AK Parti Teşkilat Başkanı Bekir Kan; “Demokratik yarışın vazgeçilmezi olan partilerimizle bayramlaşmak ve güzel bayram gününde bir ziyaret etmek istedik” Dedi.

AK Parti Heyeti, Saadet Partisinden Sonra Sırasıyla MHP’yi ziyaret etti. MHP İl Binasında gerçekleşen bayram ziyaretinde MHP İl Başkanı İbrahim Özyavuz ve partililer hazır bulundu.
 Heyet daha sonra HDP İl Başkanı Celalettin Ekmen’ne bayram tebrikinde bulundu. AK Parti heyeti son olarak CHP’yi Şanlıurfa İl Başkanı Azizi Aydınlık’ı ziyaret etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı