Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Özgür eğitim sen üyeleri Kahvaltıda buluştu

Özgür eğitim sen üyeleri Kahvaltıda buluştu

Şanlıurfa Özgür eğitim sen üyeleri ve yönetim kurulu Melodi Cafe’de Van Kahvaltısı eşliğinde “Tanışma, Dayanışma ve İstişare Toplantısında buluştu.

Giriş Tarihi: 14 Nisan 2014 Pazartesi 17:44
Özgür eğitim sen üyeleri Kahvaltıda buluştu

Buluşmada Şanlıurfa Özgür Eğitim Sen üyelerine, Şanlıurfa Özgür Eğitim Sen temsilciliğinin bugüne kadar yapmış olduğu basın açıklamalarının kitaplaştırılmış hali dağıtıldı.
Programda kısa bir konuşma yapan Temsilci Abdülgani DEMİR Bir sendikanın ancak üyesi kadar sendika olduğunu, bir sendikanın üyesine dayanması, gücünü üyesinden alması gerektiğine vurgu yaptı.
Konuşmasının devamında “üyesi yerine,  bir partiye, cemaate, vakfa veya derneğe dayanan, gücünü ondan alan onun amaç ve hedefleri doğrultusunda faaliyet yürüten yapılar ismi sendika olsa da gerçek anlamda sendika olamayacaklarını, onların sendikacılığı kılıf olarak kullanan yapılar olduğunu “dile getirdi.
Daha sonra “kendilerinin işte tam bu noktada diğer sendikalardan ayrıştığını, üyelerinden beklentilerinin kendilerine destek olmaları, sendika adına yapılan iş ve işlemlerde katılımcı, teşvik edici ve gerektiğinde eleştirici ve denetleyici vazifesi ifa etmeleri gerektiğine söyledi.
Konuşmasını bugüne kadar kamuya, kamuoyu baskısı oluşturma adına yapmış oldukları basın açıklamalarına ve alınan sonuçlara kısaca değinerek son verdi.
Toplantı tanışma, dilek ve temenniler ile son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Referandum'da ‘Evet’ rekoru beklenen iller belirlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com