Advert
Advert
Advert

DEDAŞ Urfa il müdürü değişti

Özelleşme sonrası müşterilerine tedarik sürekliliğine sahip kaliteli enerji sunma çalışmalarını aralıksız biçimde sürdüren Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (Dicle EDAŞ) Şanlıurfa İl Müdürü değişti. Esin Eroğlu’ndan boşalan Dicle EDAŞ Şanlıurfa İl Müdürlüğü görevine Osman Hondu getirildi.

DEDAŞ Urfa il müdürü değişti
DEDAŞ Urfa il müdürü değiştiEROĞLU’NUN YERİNE ATANDI
Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin, idari yapısındaki yenilenme sürüyor. Dicle EDAŞ Şanlıurfa İl Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Esin Eroğlu, Enerji Kayıpları Kontrol Müdürlüğü’ne atandı. Eroğlu’ndan boşalan İl Müdürlüğü görevine ise Dicle EDAŞ Mardin Bölge Koordinatör yardımcısı Osman Hondu getirildi.

HONDU, GÖREVE BAŞLADI
Görev yeri olan Şanlıurfa’ya gelerek İl Müdürlüğü’nü Eroğlu’ndan devralan Osman Hondu, ilk iş olarak il ve ilçe yöneticilerinden sürdürülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Dicle EDAŞ olarak hedeflerinin, Müşterilerine kesintisiz ve kaliteli enerji vermek olduğunu açıklayan İl Müdürü Hondu, bunun için başlatılan yatırımların hız kesmeden süreceğini söyledi.

OSMAN HONDU KİMDİR ?
Osman Hondu, 2004-2010 yılları arasında Afyon TEDAŞ İl Müdürlüğü görevinde bulundu. 2013-2014 yılları arasında Akdeniz Elektrik Genel Müdürlüğü görevinde de bulunan Hondu son olarak Dicle EDAŞ Mardin Bölge Koordinatör yardımcılığı görevini sürdürüyordu.

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Dicle EDAŞ Şanlıurfa İl Müdürü Esin Eroğlu Dicle EDAŞ urfa Osman Hondu TEDAŞ dedaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aslan     2017-07-20 tedaş urfa il muduru bir makma bir mevkye gelindigde insan olunur adaletli görev yapın kacak ekibi altında ...... yolmayın evimde harici hat var diye iftra atarak beni 2600 tl borc yazmış ekip getryorum dekont elimde herhangi bir şey yok diyor gelen ekip var diyor videvo varmış harici hatan dolyı cıkarın diyorum yok bu duya peygambera kalmadı sizede klamaz el atın bu işe görev yapmyorsan bırak git allah b... versin coluk cocüğnuzdan bulursuz inşlah göreve
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı