Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Özel İdarenin Karaköprü ve Sırrın'daki arsaları satılıyor

Özel İdarenin Karaköprü ve Sırrın'daki arsaları satılıyor

İl Özel İdaresi toplantısında Karaköprü ve Sırrın mahallelerinde bulunan arsalarını satışına karar verildi.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2012 Salı 15:05
Özel İdarenin Karaköprü ve Sırrın'daki arsaları satılıyor

Şanlıurfa İl Genel Meclisi Mustafa Yavuz başkanlığında 2012 Kasım ayı olağan toplantısının 2. Birleşim gündem maddesinde önemli konular görüşüldü.

KARAKÖPRÜ VE SIRRINDA  SATILIK ARSALAR

Mülkiyeti il Özel İdaresine ait bazı gayrimenkullerin satışı için İl Genel Meclisi Vali Celalettin Güvenç’e yetki verdi.  Karaköprü ve Sırrın mahallelerinde bulunan arsalarını satışı için  İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz , bilgi verdi. Yavuz konuşmasında şunları söyledi, ‘ Karaköprü’de ve Sırrında Özel idareye ait arsaları var. Bizler Mecliste yetkiyi almıştık buraların satışının yapılabilmesi için,  ve satışındaki finansmandan Köy yollarına kırsal kesime hizmet etmek için ihtiyaç bulunan nakit’i temin etmemiz için böyle bir yola başvurduk.  sırrında ve Karaköprü’de 16  parsel arsa bulunuyordu.  Bu Gayrimenkullerin  satış yetkisinin encümenimizle Sayın valimize vermiştik” dedi.

Yavuz; “Daha önce ihaleye çıkmıştı encümenden tapusu çıkmadığından dolayı iptal edilmişti. 8 Kasım 2012 tarihinde saat 14.00’de tekrardan ihalesi yapılacaktır. Fiyatlarda cazip hale getirilmiş olup fiyatlarda indirim yapılmıştır. Bir önceki toplantımızda bizler fiyatları düşürdük. Cazip hale gelmesi için, katılımın fazla olması için, zaten biliyorsunuz açık artırmayla yapılıyor. Yani artırıldığı zaman İl Özel idaremizin lehine olacaktır” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com