Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Özel Halk Otobüsü Sahiplerine Çağrı

Özel Halk Otobüsü Sahiplerine Çağrı

Giriş Tarihi: 20 Ekim 2010 Çarşamba 21:41
Özel Halk Otobüsü Sahiplerine Çağrı

Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı M. Emin İzol, Özel Halk Otobüsü sahiplerine seslenerek Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne giderek “Ortak Havuz Sistemi”ne geçiş için önemli bir aşama olan sözleşmelerin imzalanmasını istedi.

    Şanlıurfa’da toplu taşımada yaşanan sorunların çözümü noktasında çalışma yapmak üzere Vali Yardımcısı Şaban Erdoğan başkanlığında oluşturulan Ulaşım Komisyonu’nca görüşülen ve üzerinde mutabık kalınan “Havuz Sistemi Sözleşmesi”ni 20 Ekim 2010 tarihinden itibaren imzaya açtıklarını belirten Başkan Yardımcısı İzol, Özel Halk Otobüsü sahiplerinin ara sözleşmeyi imzalamaları çağrısında bulundu.

   Özel Halk Otobüsü sahiplerini Beykapısı semtinde yer alan Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne davet ettiklerini belirten İzol, Ortak Havuz Sistemiyle Urfa’da toplu taşımaya daha modern bir görünüm kazandıracaklarını ifade etti.       

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com