Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Özel Halk otobüslerinden yeni hamle

Özel Halk otobüslerinden yeni hamle

Şanlıurfa’da Sırrın ve Karaköprü hattında çalışan özel halk otobüsleri BELSAN’a kaptırdıkları müşterileri geri almak için indirim kampanyası başlattı.

Giriş Tarihi: 31 Ekim 2012 Çarşamba 10:55
Özel Halk otobüslerinden yeni hamle

Karaköprü ve Sırrın hattında çalışan otobüslerde indirime gidildi.  Araçlara  Tam: 75, öğrenci 50 kuruş yazıları asıldı.  İndirim kampanyasına yaklaşık  35  otobüsün katıldığı bildirildi.

BELSAN bir süre önce  paralı binişleri kaldırıp, “Urfa kart’ta 75 kuruş olan öğrenci binişi  65 kuruşa, 1 lira olan  tam binişler ise 90 kuruşa  düşürülmüş,  yüklemelerde yüzde 30’a varan indirimler uygulanmıştı.

‘YIKILMADIK, AYAKTAYIZ’

Urfa kartın cazip hale gelmesi ile birlikte müşteri kaybına uğrayan  17 Nolu Halk otobüsü kooperatifine bağlı esnaf indirim kararı aldı.   “Yıkılmadık, ayaktayız” diyen otobüsçüler,  İndirim kampanyasına vatandaşların ilgi göstereceğine inandıklarını söylediler.

17 Nolu Halk Otobüsçüleri Kooperatif Başkanı Abuzer Şeker, yeterli duyuru yapmamalarına rağmen ilk gün vatandaşların ilgisinden memnun kaldıklarını söyledi. Şeker,  “Sırrın, Osmanbey ve Karaköprü hattında çalışan 35 otobüsle indirim yarışına katıldık. Emniyet caddesi, Mehmet Akif ersoy, SSK ve Eyyübiye hattında çalışan özel halk otobüsçüleri de bu uy-gulamaya destek verecekleri-ni söylediler. Şu anda Türki-ye’nin en ucuz toplu taşıma hizmetini veriyoruz” dedi.

Faruk Deveci / Hizmet

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Helal gıda konferansı düzenlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com