Advert
Advert
Advert

Elektrik kesintileri Özdiker Halep Çarşısı Esnafını bıktırdı

ŞANLIURFA / Urfa'nın Eyyübiye ilçe sınırları içerisinde bulunan Özdiker Halep Çarşısı yönetimi zırt pırt elektrik kesintilerinin esnafı canından bezdirdiğini belirterek, "Artık bu keyfi kesintilerin bir an evvel son bulmasını istedi'

Elektrik kesintileri Özdiker Halep Çarşısı Esnafını bıktırdı
Elektrik kesintileri Özdiker Halep Çarşısı Esnafını bıktırdı646 işyerili pasaj esnafı ymnetim kurulu üyesi Mahmut Kakız, elektrik kesintilerinin esnafı canından bezdirdiğini belirterek, "Daha  yağmur, kar ,kış gelmeden zırt pırt enerji kesintilerine bir anlam veremediğini belirterek,''Sürekli kesilen elektrikler, bozulan cihazlar bir yana, en önemlisi bozulan sinirler ve mağduriyetlerin yanında esnaf olarak vatandaşların siparişlerini yetiştiremediğimiz gibi işçi yövmiyelerini de cebimizden öder duruma geldik" dedi.

SON GÜNLERDE  SIK SIK ELEKTRİKLER KESİLİYOR'

Elektriği üreten, ileten ve dağıtan kuruluşların görevi; toplumun ihtiyacı olan elektrik enerjisini kesintisiz ve kaliteli olarak tüketicilerine sunmaktır' diyen Mahmut Kakız, "Özelleştirme sonucu dağıtım şirketinin kaliteli ve kesintisiz enerji teminini beklerken, DEDAŞ'IN zırt pırt ikide bir elektrikleri kesmesi esnaf olarak iş yapamaz hale getirdi.

Kakız:''Özelleştirme ile birlikte iddia edildiği gibi kaliteli, kesintisiz enerji değil, tersine sorunlu ve ve ikide bir enerji kesintileri ile karşı karşıyayız.Özellikle Şanlıurfa genelide son günlerde  sıkça elektrik kesintilerine maruz kalmaktadır" diye konuştu.

Esnaf olarak elektrik kesintisi süresince çalışamaz duruma geldiğimizi DEDAŞ'ın  daha fazla  biz esnafı mağdur etmektedir. Özellikle şehir merkezinde bulunan bizim gibi küçük ve orta ölçekli işletmeler , ciddi zararlara uğramakta. Peki enerji kesintisinin sebebi nedir? Diye sorduğumuzda DEDAŞ bu konuda bize mantıklı cevap veremiyor.Nedir efendim bakım onarım mış? DEDAŞ'a soruyoruz:''Arızaya müdahale süresi manevralarla mı yoksa ekipman değişimi ile mi yapılmaktadır. Bu konuda Elektrik kesintileri bıktırdı? Diye konuştu.

Özdiker Halep Çarşısı şanlıurfa eyyübüye urfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik