Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Özdemirin konserlerine evet iptali

Özdemirin konserlerine evet iptali

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2010 Çarşamba 22:49
Özdemirin konserlerine evet iptali

Anayasa değişikliği referandumunda evet diyeceğini açıklayan ünlü müzisyen Özdemir Erdoğan, bu sözlerinin ardından birçok konserinin iptal edildiğini iddia etti. Özdemire göre Asıl yüzde 100 mahalle baskısı bu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 2010-2011 kültür sanat sezonunun açılışına davet edilen Erdoğan, burada Zamana yaptığı açıklamada anayasa değişikliğine evet diyeceğini açıklamasının ardından, önceden anlaşması yapılan birçok konserinin iptal edildiğini ifade etti. Daha önce onlarca kez konser verdiği bazı yerlerin de aynı tutumu sergilediklerinden yakındı. Özdemir, Maalesef hl Türkiyede böyle bir fanatizm var. Sezen Aksuya yapılanları da hep birlikte gördük. dedi.

Mütedeyyin ve muhafazakr kesime bir yakınlığının olduğunun belirten Özdemir şöyle devam etti:

Ben de böyle bir hayat tarzını benimsiyorum. 50 yıllık sanat hayatıma bakıldığında bu açık ve seçik olarak belli oluyor. İçki içmem ve gece kulüplerinde basılmam. Fakat sanatımı en iyi şekilde icra etmeye çalışırım, işimi aksatmam. Ama fanatizm bütün bunların üstüne çıkıyor. Sen evet dedinse sana ekmek su yok. deniliyor. Hayatım boyunca büyük tekliflere rağmen politikaya girmemiş bir sanatçı olduğum halde 28 Şubat sürecinde andıçları yaşamış bir sanatçıyım. Herkesten rica ediyorum: Lütfen insanları ve sanatkrları kendi özgür dünyalarında bırakın ve herkes özgürce düşüncesini ifade etsin.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com