Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Özcan’dan Vali Güvenç ve Arapder’e ziyaret

Özcan’dan Vali Güvenç ve Arapder’e ziyaret

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Halil Özcan, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2011 Salı 10:47
Özcan’dan Vali Güvenç ve Arapder’e ziyaret
AK Parti Milletvekili Halil Özcan ile beraber AK Parti İl Başkan Vekili Erkan Sözen, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Hümeyit Bilbay ve Cenap Saatçi eşlik ettiler.Vali Celalettin Güvenç’e nezaket ziyaretinde bulunduğunu belirten Milletvekili Halil Özcan; “Nezaket ziyaretinde bulunduk. Şanlıurfa’nın sorunlarını konuştuk. Gündemi değerlendirdik” diyerek ziyaretin verimli geçtiğini belirtti.Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Vali Güvenç ise “Sayın Halil Özcan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.Buradan Arapder’e geçen AK Parti heyetini, Arapder Başkanı Şükrü Kırboğa ve yönetimi karşıladı.

Halil Özcan’ın ziyaretinden dolayı onurlandığını belirten Şükrü Kırboğa; “Şanlıurfa’da Tedaş’la ilgili çok problemler var. Bu problemleri Sayın Vekilimize aktardık. Ayrıca Şanlıurfa’da Arapder olarak Arap Kültürünü sergileyeceğimiz bir mekanın tahsis edilmesini istedik. Medyada da sadece bir TV Kanalında Arap kültürünü ve müziğini yayınlayan bir program yapılıyor. Bu programın iş adamları tarafından desteklenmesini talep etti” dedi.AK Parti Milletvekili Halil Özcan ise “Özelde Şanlıurfa’da ama genelde Türkiye’de çok sayıda Arap yaşamakta. Arapder’i ziyaret ederek derneğin faaliyetlerini konuştuk. Bildiğiniz gibi AK Parti hükümeti olarak halkların haklarını koruyoruz” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com