Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Özcan; Her Gün Kadınlar Günü Olmalı VİDEO

Özcan; Her Gün Kadınlar Günü Olmalı VİDEO

8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan; “Her gün kadınlar günü olmalı. Değerlerimizden aldığımız doğrultuda hareket etmeliyiz. Kadınlar, hem eşlerimiz hem kızlarımız, hem annelerimizdir” dedi.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2013 Cuma 21:11
Özcan; Her Gün Kadınlar Günü Olmalı VİDEO

Beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen ile Şanlıurfa Kadınlarını Kalkındırma ve Destekleme Derneği (ŞUKAD) Başkanı Vildan Polat'ı ve yönetimini 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, kadınlar gününü kutladı.

 

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla kendilerini ziyaret eden Milletvekili Dr. Halil Özcan’a çok teşekkür ettiklerini belirten ŞUKAD Başkanı Vildan Polat; “Kadınlar her gün önemsenmeli ama bugün Milletvekili Halil Özcan tarafından hatırlanıp ziyaret edilmemiz bizi ziyadesiyle mutlu etti. Kadınların sorunları, sorunların çözüm noktasında neler yapılabiliriz diye kendileri ile fikir alış verişinde bulunma imkanı bulduk. Kadınların toplumda ciddi yerlere gelebilmesi için tüm erkeklerin desteklerini bekliyoruz” dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla ziyaretlerinin daha da anlamlı olduğunu ifade eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan; “Her gün kadınlar günü olmalı. Değerlerimizden aldığımız doğrultuda hareket etmeliyiz. Kadınlar, hem eşlerimiz hem kızlarımız, hem annelerimizdir. Biz de onlarım hem çocukları, ağabeyleriyiz, evlatlarıyız. Yani bir parçayız. Kesinlikte kadın erkek eşitliği konusunda fıtratımıza uygun davranmamız lazım. Kadınlar her zaman bizim en önemli parçamızıdır. Daha doğrusu ilk medresemizdir. Tabi bazı sıkıntılar yine annelerden kaynaklanıyor. Bazı örf adetlerimizde yetiştirme tarzımızda kadın erkek ayrımcılığı var. Kardeşlerimizin bilinçlenmesi ile bu tür yanlışlarda son bulur. Tabi özellikle kırsal kesimdeki kadınlara ulaşıp onları bilinçlendirmemiz lazım. Daha sorunsuz bir kadınlar günü diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com