Advert
Advert
Advert

ÖZCAN GIDA İMALATÇILAR SİTESİNDE

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan seçim çalışmaları kapsamında Gıda İmalatçılar Sitesi Başkanı Kureyşi Çelik ve Yönetim kurulunu ziyaret etti.

ÖZCAN GIDA İMALATÇILAR SİTESİNDE
ÖZCAN GIDA İMALATÇILAR SİTESİNDEAK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirmiş olduğu ziyarette gıda imalatçılarının sorunlarını yerinde inceledi ve sorunlarının çözüm noktasında burada bulunan imalatçı firma sahipleri ile görüşerek fikir alışverişinde bulundu.
Şanlıurfa Gıda İmalatçılar Sitesi Dernek Başkanı Kureyşi Çelik AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan’ın kendilerine yapmış olduğu bu nazik ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek Genel Seçimlerde AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan’a başarılar diledi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan ise Gıda İmalatçılar Sitesi Başkanı hem Kureyşi Çelik hemde esnaflarla zaman zaman bir araya geldiklerini ve bu kapsamında esnaf kardeşlerimizi hem yerinde ziyaret ettiklerini hemde sorunlarını dinlediklerini ifade ederek burada bulunan sorunların en kısa zamanda hal olacağını ifade ederek 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde destek ve dua istedi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan ve Gıda İmalatçılar Sitesi Başkanı Kureyşi Çelik ve esnaflarla hatıra fotoğrafı çekerek son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle