Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Özak'tan ilginç iddia: CAS cezayı onayacak

Özak'tan ilginç iddia: CAS cezayı onayacak

Eski Trabzonspor başkanı olan AK Parti Trabzon milletvekili Faruk Nafiz Özak, CAS süreciyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu...

Giriş Tarihi: 10 Ağustos 2013 Cumartesi 16:49
Özak'tan ilginç iddia: CAS cezayı onayacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve AK Parti Trabzon Milletvekili Faruk Özak Trabzon'da bayramlaşmatörenine katıldı. Törenekatılan AK Partili Özakönemli açıklamalarda bulunarak, şike sürecine değindi ve Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na açık uyarıda bulundu. Özak, CAS'ın Fenerbahçe'ye verilen cezayıonayacağını söyledi.

"CAS SEN ŞİKE YAPTIN DİYECEK"

AK Parti Trabzon Milletvekili Faruk Nafız Özak, şike sürecine ilişkinçarpıcıaçıklamalar yaptı: "Kupa kupa kupa... Tamam, doğru kupa da evvela buna bakın. Bu yasal düzenlemeyi kim yaptı. AK Parti iktidarı yaptı. Bu olmasa bunukonuşabilecekmiydin? Şimdidevam edenbir süreç var. 'Sabredin' dedik. Yargıtay süreci de var. UEFA dedi ki 'Sen cezalısın. Avrupa'ya gelemezsin.' CAS'a gidildi. CAS'ın vereceği cevap da şu olacak: Evet sen şike yaptın, Avrupa'ya gelemezsin. Kalıyor Türkiye'yeiş..."

'TAYYİP BEY KUPAYI VERMEDİ DİYORLAR...'

Kulübün siyasetüstü olduğuna vurgu yapan Özak, "Tayyip Bey kupayı vermedi diyorlar. Bu yasayı biz yapmasaydık atı alanÜsküdar'ı geçerdi. Hukukun üstünlüğünü isteyen bir Başbakan var" dedi. Federasyonun yabancı antrenörgetirirkenhükümete sormadığını çünkü özerk olduğunu belirten Özak, şunları söyledi:

'TRABZONSPOR BİR PARTİNİN KULÜBÜ DEĞİLDİR'

"Buradan size, bizi bekleyen bir tehlikeyi aktarmak istiyorum. Siyasiler kulübün emrindedir ama kulüpsiyasetüstüdür. Katiyen siyasi birkonuşmayapmamalıdır. Bu bizim için bir tehlikedir. Çünkü şu anda ellerini ovuşturup bekleyen Ak Partili olmayanlar, ‘Ha sen Başbakan'a bunu mu dedin, şunu mu dedin? Ben sanagösteririm, iki maç sonra yenil' diyerek bizi beklemektedirler. Bir ağabeyleri olarak onlara söylüyorum; bu söylemi bırakın. Hangi partiden olursa olsun orasısiyasetüstüdür. O söylemler Trabzonspor'azararverir, bizlerezararverir. Trabzonspor bir partinin kulübü değildir."

(sabah)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfaspor sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com