Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Oymak: Başhekim Korkmaz Urfa için bir şanstır

Oymak: Başhekim Korkmaz Urfa için bir şanstır

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2011 Salı 09:41
Oymak: Başhekim Korkmaz Urfa için bir şanstır

AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Oymak, Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İzzet Korkmaz’ı makamında ziyaret etti.

 

Başhekim Korkmaz’a yapmış olduğu ziyaret esnasında Oymak “ Sayın Korkmaz’ı yakından tanıyan birisi olarak onun Şanlıurfa için yapmış olduğu hizmetleri biliyorum, 4 yıl gibi uzun zamandır. Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Eyyübiye Semt Polikliniğinin açılışını birlikte yaptıklarını, Fizik Tedavi Merkezinin tekrar açılmasındaki üstün gayretlerini bilen birisi olarak, Sayın Korkmaz’ın Şanlıurfa’mız adına bir şans olduğunu, hizmetlerinin takdire şayan olduğunu ve Şanlıurfa’mıza, Sayın Korkmaz gibi, insanların ihtiyacı olduğunu”söyledi.

 

Oymak “Ayrıca son günlerde basına yansıyan, Çocuk Hastanesindeki hasta yoğunluğunu da azaltmak için Başhekim Korkmaz’ın göstermiş olduğu gayretler sonucu, Balıklıgöl Devlet Hastanesinde bünyesinde açılacak olan 150 yataklı çocuk bölümü ile ilgili bilgiler aldıklarını ve bundan duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Ak Parti MKYK Üyesi Mehmet Oymak’ın bu nazik ziyaretinden duymuş, olduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İzzet Korkmaz ” Öncelikle Ak Parti MKYK Üyesi Mehmet Oymak Bey’in bu nazik ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını amaçlarının halka hizmet olduğunu ve bu amaç uğruna çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi”. Başhekim Korkmaz “Şanlıurfa’nın sağlık konusundaki sorunlarını yakından bilen birisi olarak bu sağlık sorunlarını en aza nasıl indiririzin çalışmaları içerisinde olduklarını ve bunun için bazı çalışmalar yaptıklarını dile getirdi” dedi

 

Görüşme daha sonra fikir alışverişi içersinde sona erdi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com