Advert
Advert
Advert

“Otoyola Girmeden Son İstasyon” Urfa'daydı...

Dicle Üniversitesinden, Öğr.Gör.İbrahim Yenigün tarafından verilen, “Otoyola Girmeden Son İstasyon” adlı kişisel gelişim programı bu defa, Şanlıurfa GAP TAEM (Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi)’de gerçekleştirildi.

“Otoyola Girmeden Son İstasyon” Urfa'daydı...
“Otoyola Girmeden Son İstasyon” Urfa'daydı...


Yeni ve geliştirilmiş son versiyonunun paylaşıldığı kişisel gelişim programına, kurumun tüm merkez ve ilçe çalışanları katıldı. Yoğun ilgi ve beğeni gören program, GAP TAEM’in görkemli Konferans salonunda gerçekleştirildi.
Gerçekleşen programla ilgili bilgiler veren Öğr.Gör.İbrahim Yenigün şunları paylaştı: “Programımızın, bugün, bir yenisini daha, Şanlıurfa GAP TAEM’in çalışanlarından oluşan değerli katılımcılar için gerçekleştirdik. Bölge insanı için büyük çaba ve gayretler sergileyen çalışanlara; hayata dair önemli mesajları, biraz sıradışı ancak oldukça etkili ve son derece keyifli bir metodla paylaşmış olduk. Programın isminden de anlaşılacağı üzere; Hepimiz bir hayat yolculuğunda yol almaya devam ediyoruz. Ancak yoğun yaşam şartları veya rutin yaşananlar bazen bizleri sıkıcı ve mutsuz kılabiliyor. Dolayısıyla bizleri bu düşüncelerden uzaklaştıracak, bazen farkındalığı adına giderek daha az önemsediğimiz bazı değerlerimizi tekrar hatırlatacak, kendimizle baş başa kalabileceğimiz, istasyonlarda gerçekleştirilen molalar misali zaman dilimlerine ihtiyaç duyuyoruz. Bu düşüncelerden hareketle hazırlayıp, katkı sağlamayı hedeflediğimiz programda, değişik sürpriz bölümlerle yaşama dair her zaman hatırlanması gereken değerlerimizi, mutluluk, motivasyon ve başarı formüllerimizi aktarmaya çalışıyoruz.”
Program sonunda, Öğr.Gör.İbrahim Yenigün’ün de davetli olarak katıldığı, tüm yönetici ve çalışanlara verilen öğlen yemeği ve toplu resim çekim bölümleri gerçekleştirildi. Program sonrası GAP TAEM için çok önemli olan yeni Tarım dönemine geçilmesi vesilesiyle bir de kurban kesildi. Ayrıca, kurum yöneticileri gerçekleşen programın, uğur getirmesini ve verimli bir dönem olmasını dilediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle