Advert
Advert
Advert

‘Otoyola Girmeden Son İstasyon’ Harran Üniversitesindeydi

Dicle Üniversitesinden, Öğr.Gör.İbrahim Yenigün tarafından verilen, “Otoyola Girmeden Son İstasyon” adlı kişisel gelişim programı, Şanlıurfa Harran Üniversitesi öğrencileri için gerçekleştirildi.

‘Otoyola Girmeden Son İstasyon’ Harran Üniversitesindeydi
‘Otoyola Girmeden Son İstasyon’ Harran Üniversitesindeydi admin

 


Harran Üniversitesi Eyyübiye kampüsünde düzenlenen programa akademisyenler ve öğrenciler katıldı. 
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen programla Öğr.Gör.İbrahim Yenigün, yeni ve geliştirilmiş son versiyonunu katılımcılarla paylaştı.
 Hepimiz bir hayat yolculuğunda yol almaya devam ediyoruz. Ancak yoğun yaşam şartları veya rutin yaşananlar bazen bizleri sıkıcı ve mutsuz kılabiliyor diyen Öğr.Gör.İbrahim Yenigün; “Bizleri bu düşüncelerden uzaklaştıracak, bazen farkındalığı adına giderek daha az önemsediğimiz bazı değerlerimizi tekrar hatırlatacak, kendimizle baş başa kalabileceğimiz, istasyonlarda gerçekleştirilen molalar misali zaman dilimlerine ihtiyaç duyuyoruz. Bu düşüncelerden hareketle hazırlayıp, katkı sağlamayı hedeflediğimiz programda, değişik sürpriz bölümlerle yaşama dair her zaman hatırlanması gereken değerlerimizi, mutluluk ve başarı formüllerimizi aktarmaya çalışıyoruz. Böylece katılımcılarımızın, yüksek özgüvenli, dinamik ve motive olmalarını amaçlıyoruz” dedi.
İzleyenlerin, oldukça farklı ve ilgi çekici olarak nitelendirdikleri Program sonunda, Öğr.Gör.İbrahim Yenigün’e sunumundan dolayı, Teknik Bilimler MYO müdürü Doç.Dr.Azmi Aktacir tarafından plaket takdim edildi. 

Otoyola Girmeden Son İstasyon İbrahim Yenigün kimdir İbrahim Yenigün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle