Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Oto alım satımlar kalkacak

Oto alım satımlar kalkacak

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2011 Pazar 15:18
Oto alım satımlar kalkacak

Kanal Urfa televizyonunda her hafta düzenli olarak yayınlanan, Yapım ve sunuculuğunu Sait Koyuncu'nun yaptığı "Haftanın Panaroması"nda bu hafta Vakıflar Bölge Müdürü Müslüm Tüysüz ve Gazeteciler Veysel Polat, Müslüm Abacı ve Murat Çetin konuk oldular.

Vakıflar Bölge Müdürü Müslüm Tüysüz'ün Vakıflar hakkında genel bilgi verdiği, Şanlıurfa'daki vakıf arazileri ve yaptıkları çalışmaları anlattığı Haftanın Panaromasında Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı ve GAP Gündemi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Veysel Polat, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği 2. Başkanı Eğitimci Gazeteci Yazar Müslüm Abacı ve Zaman Gazetesi Temsilcisi Murat Çetin, sorularıyla özellikle Şanlıurfa'daki Vakıflar Bölge müdürlüğünün çalışmaları, Camilerin restorasyonunun yapılması, vakıf arazileri üzerinde neler yapılmasının planlandığı, yine vakı arazisi olan ve şehir merkezinde kalmış olan Oto Alım satımların ne zaman şehir dışına çıkarılacağı, vakıflar tarafından yapılan hayır işlerinin neler olduğunu gün yüzüne çıkarma gayreti gösterildi.
Vakıflar Bölge Müdürü Tüysüz, İç İşleri Bakanının 81 ilin Vali ve Belediye başkanlarını toplayıp 2008 yılı Haziran ayında boşaltılması kararı verilen Oto Alım Satımların önümüzdeki en kısa zamanda boşaltılması için belediyenin yer göstermemesi halinde kendilerinin gerek geçici ve gerekse kalıcı 2 ayrı projeyi de hazırladıklarını söyledi.  
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ise, özellikle Şanlıurfa'da Vakıf mallarının talan edilmemesi konusunda gerekli tedbirlerin alınmasını ve öğrenci yurdu arzuladıklarını söyledi.
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği 2. Başkanı Eğitimci Gazeteci Yazar Müslüm Abacı da, özellikle eğitime katkı düşüncesiyle Şanlıurfa'ya okul yaptırılmasını beklediklerini belitti.
Zaman Gazetesi Temsilcisi Murat Çetin, Vakıflar olarak öğrencilere burslar verilmesi konusunda gerekli önemi vermesini istediklerini dile getirdi.
 Yapım ve sunuculuğunu Sait Koyuncu'nun yaptığı "Haftanın Panaroması"nda Reji görevini Yusuf Yavuz üstlenirken Remzi Çakırbey, Mahmut Arslan ve Hasan Beyazkendir Kameraman olarak görev aldılar.Proğramın ses düzeni ise Yavuz Aslan tarafından sağlandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com